Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A sikoly 6ra miért nem mehetne...

A sikoly 6ra miért nem mehetnek be 18 év alattiak?

Figyelt kérdés

Aszondják olyan durva ez a film, hogy X besorolást kapott, TV-ben sem adhatják, semmi. Moziban is csak este 22 után.

Megnéztem angol nyelven, de semmi durva nincs benne. Kicsit több vér van benne mint eddigi Sikoly filmekben, de van olyan film amiben ennél több vér van, és még undibb az is 18 karikás.

Miért nem engedik be erre amugy a 18 év alattiakat? Szerintük káros a mostani gyerekekre? Mert ha ilyennel akarnának foglalkozni pont a Sikoly filmből tanulnák ezeket🤣🤣 meg szerintem bármelyik gyerek akit érdekel ez a film és nem mehet a moziba felmegy ncorera oszt letorrentezi. Ugyan olyan mintha ott nézné meg. Ezt a szabályt nem nagyon értem, szeritnem elég lett volna egy 18as korhatár besorolás is. Szerintetek?


2023. ápr. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Magad megadtad a választ.
2023. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A korhatár besorolás nem szabály, csak egy ajánlás. Beengedik a 18 éven aluliakat is, ahogy az összes karikás ajánlásra is bemehet bárki.
2023. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na genya. Mi meg a családdal neten néztük, azt hittük nem engednék be a gyerekeket is. Terveztük megnézni a moziban, nem sajnáltuk azt a pár ezret, csak azt olvastam hogy 18 év alattit be sem engednek
2023. ápr. 2. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána legközelebb. Egyrészt a mozi nem küldi haza a fizető vendéget, másrészt egy mozi dolgozónak joga elkérni a személyit ellenőrzésre.


Cinema City szabályzat:

[link]

"4. A magyar törvényi jogszabályok a Magyarországra kerülő filmeket korhatár besorolás alá kötelezik. A mozi ajánlja, de nem kötelezheti a programban feltüntetett korhatárjelölések szem előtt tartását, különösen kiskorú nézőink esetében."

2023. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mentünk el a moziba, csak olvastam egy cikket, hogy az X korhatár miatt csak felnőttek mehetnek, máskor utána nézek😅vetítik még most is egyébként?
2023. ápr. 2. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, kimaradt a "nincs" szó, de szerintem a kontextusból is érhető, hogy ezt akartam írni.
2023. ápr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!