Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? (Vetélés,...

Mi a film címe? (Vetélés, terhesség, múlt, titokzatos idegen)

Figyelt kérdés

Férj feleség új helyre költözik. Fickónak jólmenő állása van, lépdel felefelé a ranglétrán.

A nő korábban elvetélt. (talán ez nincs kimodve, de egyértelmű). Ő otthon pihen próbálja összszedni magát.

Betoppan az életükbe egy ismeretlen csávó, akiről kiderül, h a férj gyerekkorukban bántalmazta, vagy megalázta. Ezért bosszút akar állni... és elkezdi kavarni a sz*rt. Be is tör a párhoz. A nő italába kever vmit amitől elájul. Felvétel készít róla és eljuttaja a férjnek. Meg van a lehetősége, h megerőszakolja a nőt. Hogy megteszi-e nem derül ki. De a nő terhes lesz.

Gyerekük születik... A levegőben hagyják, h kié a gyerek, de az "ismeretlen" valami olyasmit üzen a férjnek, hogy nézze meg a gyerek szemét amiből kiderül, ki az apa.

Kb ilyesmivel zárul.


Köszi!



2023. ápr. 3. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Her Name Is Carla (2005)?

[link]

2023. ápr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De nem.

Közben megtaláltam: Az ajándék

2023. ápr. 6. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Bekövettem a kérdést, mert érdekesnek tűnt a film a leírás alapján és lehet, hogy megnézem majd én is.


Viszont a leírásról eszembejutott egy másik film, talán ez is tetszhet neked Kérdező:


[link]

2023. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!