Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wednesday hollóbálos táncjelen...

Wednesday hollóbálos táncjelenete jó vagy rossz táncolásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni. És azt sem, hogy az alkotók ebből mit akartak kihozni és mi köze van a történethez ennek a közjátéknak... Mi volt a cél?

Látszólag mindenki megbámulja. Enid még mosolyog is. Ha jó táncolásnak számít, akkor azt nem értem, hogy ha Wednesday ennyire antiszoc, nem jár bálokba, saját elmondása szerint nem gerjed rá fiúbandákra és vérzik a füle a popzenétől, akkor hol tanult meg így táncolni?


2023. ápr. 26. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Az ennyire nem bonyolult. Egy az, hogy ez egy könnyed, szórakoztató sorozat, alapjáraton ebből kell kiindulni és nem táncos szemmel nézni, ahogyan a Whiplasht sem dobos szemmel kell nézni.

Ez egy gag a néző felé, amit felkaphatnak és lám, fel is kaptak. Nem az a lényeg, hogy jól táncol-e, hanem az ikonikussága, az, hogy mennyire eltér a többiekétől. Nyilván nem egy "jó" tánc, de figyelemfelkeltő, hiszen ahogy mi nézők, úgy a sorozatban a többi karakter sem ehhez szokott.

2023. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nevetségesen cringe-nek! Azt a táncot egy profi influ csapat készítette, előtte felmérték, hogy a 10-14 éves korosztálynak mi tetszik, aztán ráépítették a kampányt és mesterségesen terjeszteni kezdték! A sok kis megvezethető gyökér meg ráharapott. Ez a tánc egy piaci termék, amit el is tudtak adni a fiataloknak, mert azok mindent bekajálnak!
2023. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kínosnak! Rossz volt nézni!
2023. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem az a kategória, ami már annyira rossz kalimpálás, hogy attól lesz jó. :)
2023. ápr. 26. 08:51
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Ahhoz hogy felfigyeljenek arra a táncra kellet a fekete estélyi is.Ha Wednesday is fehérben lett volna,ahogy az igazgató kérte,a kutya se figyelt volna rá.Egyébként semmi baj nem volt a tánccal,ha azt nézzük hogy a csaj egész életében kerülte az embereket,sosem volt bálon,és ép próbál szocializálódni.Engem pasiként jobban zavar Taylor viselkedése-csak áll mint egy f@sz,meg sem próbál közeledni,nem tud mit kezdeni magával,pedig ő akarta hogy mindketten ott legyenek együtt.Ha előttem kelletné magát egy Jenna Ortega stílusú csaj,biztos megragadnám az alkalmat-szó szerint-hogy megfogjam a csípőjét és magamhoz húzzam,aztán a reakcióból kiderül hogyan tovább...
2023. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Az egész sorozat röhejes. Már a csajt játszó színésznő is azt nyilatkozza, hogy nem szerette a szerepet :D
2023. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy csak ezt a jelenetet nem szerette. Egyébként a sorozat nekem best ever, nagyon szeretem, meg a karaktert is.
2023. ápr. 26. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Covidos volt mikor a táncjelenetet forgatták,azért nem érezte jól magát,és ezért mondta később hogy sokkal jobban is mehetett volna.A szereppel nem volt baja,csak időnként más volt az elképzelésük Tim Burtonnal.
2023. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a covid biztos rásegített, mert elég beteges egy tánc lett.
2023. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!