Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Személyiségformáló sorozatok?

Személyiségformáló sorozatok?

Figyelt kérdés

16 vagyok és egy nehezebb időszakon megyek keresztül. Nem nagyon mozdulok ki itthonról, olyan sorozatokat nézek amiknek van mondanivalójuk és hatással lehetnek rám. Az utóbbi hónapban megnéztem a Peaky

Blinderst, az eufóriát, és hasonló sorozatokat keresek. Annak örülnék ha tudna valaki olyanokat mondani ami mondjuk megváltoztatja egy ember életét/gondolkodásmódját.



2023. máj. 1. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont egy hasonló időszakban kapott el a Lost anno. Teljesen el tudtam menekülni a világ elől, végig lekötött és az All time kedvencem lett. Inkább el sem mondom hányszor láttam. Összetett, sok sok karakterfejlődés és romlás van benne. Érdekes, misztikus dolgok, baromi jó karakterek. Számomra minden szempontból 10/10. Hátha téged is elkap.
2023. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Kismadár. Bár az film de mind1
2023. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
This is us. Azzal nem fogsz mellényúlni. Messze az egyik kedvencem pont azért, mert teljesen hétköznapi emberekről és az ő problémáikról szól, ergo nagyon együtt tudsz érezni.
2023. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonlóan voltam a Peaky Blinders-el, nagy hatással voltak rám. Amit én tudok ajánlani az a Suits (ez elég hosszú, de zseniális), a Mr. Robot, itt önmagában a főhős is egy nehéz időszakon megy keresztül és remek gondolatok vannak benne az életről és a világról. Illetve a True Detective első évada, amit szerintem mindenkinek látnia kéne, mert a televiziózás/filmkészítés egyik legnagyobb alkotása. Ezek rengeteget adtak a személyiségemhez és gondolkodásmódomhoz is, bátran tudom őket ajánlani.
2023. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!