Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Koltai Róbert sorozata helyett...

Koltai Róbert sorozata helyett most tényleg ez az igénytelen show van az RTL-en?

Figyelt kérdés

Azt hittem, lefordulok a székről. Ordítás, bekiabálás, sikoltozás ahol ki kell találni hogy egy készülék mennyibe kerülhet... Népbutítás szer fölött, az ország szégyene hogy ezt vetélkedőnek nevezik. Szegény Vágó István most halt meg, forog a sírjában hogy hová lett a színvonal.

Hogyan lehet ilyen primitív, igénytelen és buta show műsort csinálni?

Mit szóltok hozzá?


2023. máj. 15. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy rosszabb mint a Zsákbamacska vagy a Szerencsekerék a TV2-n... amúgy ez egy régi vetélkedő, Németországban már a '90-es években is ment ugyanez, még a játékok is hasonlóak voltak. Nyilván megvették a licenszét. A visítás, ordítozás persze idegesítő, ebben igazad van.


Szerintem egyébként a Drága örökösök színvonala is csökkent az előző évadokhoz képest, szóval nem gondolom hogy olyan nagy veszteség lenne a csere.

2023. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Hát kicsit megkéstél, ha ez most jött csak le, hogy az RTL egy szennygyártó. Egyébként svájci cég birtokolja a csatornát, akitől minőséget várnál. Hát már Svájc sem ugyanaz.


Én emlékszem az RTL indulására. Volt 1-2 év az elején, mikor relatíve minőségi dolgokat adtak le. Mai szemmel nagyon is. Aztán bejött a Mónika Show, és a lejtmenet elkezdődött....

2023. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Preise ist Heise (lehet nem helyesen írom) másolata lehet. Nem láttam. Annak az volt a lényege, hogy meg kellett mondani mennyibe kerül egy ternék.

Legyen mondjuk 9 márka 50.

Tippek: 3,8; 6,55; 9.51.

Ezek közül a 6,55 nyert, mert a magasabbat nem fogadták el.

Ezekkel egy játékos egy alkalommal nyerhetett két autót, világkörüli utazást, komolett konyhát. Mondom, egy játékban.

Ugyanakkor volt tudás alapú is. Ott ha felsoroltad az oszmán hadsereg összes katonáját név és rang szerint, akár száz márkát is nyerhettél.

2023. máj. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!