Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmán c. sorozat hogy...

A Szulejmán c. sorozat hogy állithatja be így a magyar népet?

Figyelt kérdés

Tudom, nem mai sorozat, de most nézem.

Felháborit kicsit, hogy a magyarokat gyáva, menekülő népnek mutatja, aki kémeket küld hozzá, hogy boldoguljon.

Mutatják, hogy a király egy dagi pasi, aki eszik iszik, majd kimenekül a várból?

Igazából nem ilyenek voltunk, ugye?


Remélem a visszafoglalást is ilyen részletesen mutatják, nagy 10 perces csatajelenettel. Bár a kettő közt eltelt egy pár év ☺️



2023. máj. 16. 13:48
1 2 3
 21/26 Salx Narval ***** válasza:
Nem osztottam meg veled az elképzelésemet, honnan a francból veszed, hogy valós vagy sem. Kitalálsz valamit amit én sohasem állítottam és úgy adod elő mintha én mondtam volna, ráadásul rám nézve sértő kijelentésekkel próbálod igazolni a mondandódat. Felhívod a figyelmemet, mégis mire?, nem mondtam semmit az elképzeléseimről. Ne már.:D
2023. máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az 5-ös és 8-as kommentedből elég egyértelműen kiderül hogy mi az elképzelésed.
2023. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Salx Narval ***** válasza:
OK győztél.
2023. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is.
2023. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha láttátok a sorozatot.. ez a Bali bég visszatér ugye, miután a hülye szulejmán elküldi? 😀☺️
2023. máj. 20. 11:48
 26/26 everlight ***** válasza:
100%

II.Lajos nem volt magyar származású,Valóban kövér és idősebb színészt választottak a szerepére de ,a Szulejmánt játszó Halit Ergenc 40 éves volt a sorozat kezdetén,míg Szulejmán szultán 26 éves volt mikor trónra került.



Szapolyai szerepére meg túl fiatal és sovány színészt választottak.

2023. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!