Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gamora hogy lehet benne az új...

Gamora hogy lehet benne az új Galaxis őrzőiben?

Figyelt kérdés

Azt hiszem a filmben is mondták, hogy nem tudják, amolyan kikacsintásként, de valójában mi volt a gondolatiság mögötte, hogy őt nem csettintette el Vasember?

Hiszen ugyanúgy Thanossal jött és mindenki más elporladt.


Mielőtt valaki belémkötne, hogy spoiler. Nyilvanvaló volt, hogy benne van, előzetesekből is kiderül stb...



2023. máj. 20. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy mondták e vagy csak én gondolom így, de amikor felveszi valaki a kesztyűt mind az összes kővel együtt, akkor én úgy gondolom hogy nem a kesztyű előtti tudás van meg a viselőnek, hanem a kesztyű valahogy kibővíti azt, ebből is tudja hogy kit kell elcsettinteni, gondolom hogy ki jött ártó céllal
2023. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, én is erre gondoltam, hogy a kövek hatalma + plusz az emberi ítélőképesség elegyével ő szándékosan maradt életben, csak fura, hogy ez nem lett kifejtve semennyire.
2023. máj. 21. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp elég, ha Stark arra gondolt a csettintéskor, hogy "Aki Thanos oldalán áll, az porladjon el", és nem arra, hogy "Aki Thanosszal jött, az porladjon el".
2023. máj. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan jönnek ezzel hogy "mert hát Tony nem tudta hogy velük van". Nem is kellett tudnia, sőt a poén hogy fogalma se volt róla honnan jött az a Gamora, ha egyáltalán észrevette. Gondolom nem nézte végig egyesével ki az aki Thanossal van, inkább arra gondolt hogy aki úgy érzi hogy Thanossal van az porladjon el.
febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!