Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SOS! Melyik film címét keresem...

SOS! Melyik film címét keresem? Segíts, hogy megtaláljam!

Figyelt kérdés

Egy filmet keresek. Annyit láttam belole, hogy egy katona megserul, es egy idegen nonel van aki apolja, de eleg erotikusan mutatjak ahogy az izmos testerol leveszi a ruhat a nő mikozben verben uszik a pasi, es kozben asszem beszelgetnek is, de eléggé forr kozottuk a levegő.

Nem egy mai darab, olyan 2000es evekbeli lehet.


Illetve eszembe jutott egy masik film amit szintén keresek. Ez is 2000 koruli lehet.

Egy diaklanyt megatkoz egy boszorkany es eleg gyorsan elkezd oregedni, a vegen a bnoi el is temetik.

Valaki esetleg igy felismeri őket?



2023. jún. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A háború virágai?
2023. jún. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az, vagy nem tudom, tenyleg csak ennyit láttam belole amit leirtam. Lehet, hogy regebbi volt mint 2000.
2023. jún. 24. 18:25
 3/8 anonim válasza:
72%
Nekem most a Trója ugrott be. De azt meg tudod mondani h kb melyik korban játszódott? Milvel háborúztak? Tankokkal vagy kardokkal?
2023. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tróját ismerem, és biztos nem az.

Ennyit láttam csak belőle amit leirtam. 90es evekben játszódhatott.

2023. jún. 25. 00:32
 5/8 anonim válasza:
72%
Az angol beteg
2023. jún. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az sem sajnos:(
2023. jún. 25. 14:50
 7/8 anonim válasza:
Kérdezd meg a chatGPT-t. Írd le neki részletesen amikre emlékszel és kérj egy listát a háborús filmekről amik egybevágnak vele. Az ilyenekre nagyon jól működik én úgy tapasztaltam, sokkal hatékonyabb mint a google keresések
2023. jún. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Egyébként a tizedes háreme hasonló még, de az Clint Eastwood 1971
2023. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!