Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » From (kiút) 2. évad milyen...

From (kiút) 2. évad milyen teóriátok van? Milyen lehet a folytatás?

Figyelt kérdés
Szerintetek Tabitha képes lesz üzenni a városban maradt családjának?

2023. jún. 27. 22:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8: Annyit elhinnének, hogy valahol együtt volt velük fogva tartva, és ők még most is ott vannak. De az egészet valószínűleg nem, és őrültnek néznék, úgy gondolnák, megkattant a fogságban.

Először is, nyilván őt magát is kikérdezi a rendőrség, hisz az egész család értelemszerűen nyilván van tartva eltűnt személyekként, nekik sem lesz egyszerű magyarázkodni. Talán a legkönnyebb megoldás lenne, ha amnéziásnak tettetné magát.

2023. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
12%

#10 részben egyetértek veled, de részben nem. Ugyanis nem minden fekete és fehér. Ha én, akinek nem tetszik a sorozat és rengeteg dolog miatt fenntartással kezelem a történteket nem tudok konkrét teóriákat írni, ha már az eddig történtek miatt katyvasznak gondolom. Ezzel persze nektek nem kell egytértenetek, de a válaszomban, ha burkolva is, de benne van, hogy semmilyen teóriám nincs a 3. évaddal kapcsolatosan, mert nem találom logikusnak és következetesnek a sorozat történéseit és az is egy fajta válasz erre, hogy nincs teóriám a negatív véleményem miatt. Mert nem bízok a készítőkben, hogy ebből kerek egész sztorit tudnak faragni, plusz abban sem hiszek, hogy amikor ezt az egészet elkezdték akkor nekik megvolt (vagy akár azóta megvan) fejben, hogy mi fog történni és hova fog kifutni a sztori. Ezáltal a "Milyen lehet a folytatás?" Kérdésre kapásból választ is adtam.


De tény, hogy nem azt írtam szó szerint, hogy "az a teóriám, hogy..." Illetve azt, hogy "Tabitha üzenni tud az ott maradtaknak, mert.."


De amúgy nyilván fel fogja venni a kapcsolatot velül vagy valahogy visszakerül, hogy segítsen a családjának, különben felesleges volt a kijutása.


A véleményemet pedig tartom a sorozatról. Még ha konkrétan nem is volt benne a kérdésben ez, de a "Mit gondolunk a folytatásról?" szerintem hordozza önmagában a véleményt is, hiszen csak az első 2 évad alatt megélt dolgok kapcsán tudunk választ adni a kérdésre.


Na de hagyom, nem beszólni akartam ezzel senkinek. Örülök, ha nektek tetszik és lelkesedtek érte. Szerintem objektív szempontból is van pár dolog benne, ami kifejezetten rossz, de ha valaki szeret valamit akkor könnyen átsiklik ezek felett, mindenkivel van ilyen.

2023. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

"Ezt úgy gondolom alátámasztja az, hogy az éjszakai szörnyek lényegében rituális gyilkosságokat követnek el: először mindig a nyelvet távolítják el, aztán sorban más belsőszerveket. "


Viszont akkor felmerül a kérdés, hogy mizu a buszon meghalt idős párral valamint azzal akit a fejénél fogva fához szögeltek.

Ugye az idős pár nem lett kibelezve, a bácsikának sokkal inkább mintha csak az arcán lenne valami harapásnyom.

Lehet őket más támadta meg? Esetleg a fához szögelt lányt egy intelligensebb lény?


Bár most ahogy leírtam eszembe jutott, hogy a buszos öregeket a szőke vigyori támadta meg. De mégis nem a szokásos nyelv kitépős módon.

2023. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a buszos pár ugyanúgy halt meg vagy hasonlóan, mint a többiek. Aki Fatima buliján beengedi azt a szörny nőt, annak is úgy harapja ki a nyelvét csókolózás közben. Gondolom sokféle módon lehet eltávolítani valaki belső részeit. Néha harapnak, néha a kezüket használják. Pl. Kathrinak először a nyakát szakítja fel.

Amikor pedig Sarának el kell hitetnie, hogy a szörny ölte meg Jade barátját, akkor ő vágja ki a nyelvét. Szóval ezért gondolom, hogy a nyelv eltávolítása mindenképpen fontos lépés és ha megnéznék, akkor szerintem mindenkinél hiányozna, akit a szörnyek öltek meg.


Visszatérve Jade barátjára, ugye őt sem a szörnyek ölik meg, pedig Sara nyitva hagyja nekik a bejáratot. Sarának kell végeznie vele.

Lehet vannak emberek a városban, akiket a szörnyek nem ölnek meg valamiért vagy nincs rá szükségük. De ha már ott vannak, akkor valahogy kiiktatják őket és a halálukat máshogy fordítják a hasznukra.


Vagy lehetett csapda vagy másfajta áldozat. A szörnyek folyamatosan alkalmazkodnak az új körülményekhez és mindig kitalálnak valami új stratégiát.

2023. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tényleg, Saráról ki se derült, hogy Jade haverját sajátkezűleg ölte meg. Evvel vajon kezdenek még majd valamit?
2023. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 czolipapa válasza:

Sziasztok Először is szeretném az én véleményemet leírni!

A filmben az a jó hogy elég részletes, vannak rövid bejátszások hogy ki miként került arra a helyre másnak vontatottnak tűnhet. De szerintem pont ez a lényege egy filmnek hogy ne öt perc alatt derüljön ki minden úgynevezett titok!

ha nem tetszik ne nézd egyszerű a képlet néz teletabit :D


az éjszakai lények egyáltalán semmi rituális gyilkosságot nem követtek el mindenkit egyformán brutálisan öltek meg nem tépték ki mindenkit nyelvét és nem mindig ették meg a belső szerveket a kínzás és az élve felfalás volt a lényeg hogy minél többet szenvedjen az áldozat.A fejénél ki szögezett lánynál pont az volt a lényeg hogy végignézették vele ahogy Megették a párját.


ha a nő a világító tornyon keresztül valóban kijutott valószínű hogy vagy megpróbálja a kapcsolatot felvenni a benti ekkel vagy megpróbál visszajutni hogy tudjon nekik segíteni de az is lehet hogy csak tovább jutott egy szinten mert igazából eddig senki nem tudta megmondani hogy valójában hol is vannak hisz a nő férje szerint csak kísérleti patkányok mások szerint a filmben egy másik dimenzió valaki pedig azt hiszi hogy ez a purgatórium de nagy valószínűséggel vagy nevetségesen egyszerű lesz a megoldás vagyPont azért tartanak több vasat A tűzben hogy eltereljék a nézők figyelmét ahogy az ehhez hasonló filmekben szokás!


senki nem tette fel azt a kérdést hogy az épületek hogy kerültek oda gondolom a szörnyek nem tettek le asztalos illetve kőműves vizsgát és két gyilkolás között mindig felhúztak egy új épületet mindenki csak az áram forrásával volt elfoglalva hogy honnan jöhet vannak épületek és mégis egy kő épületből szedték elő a Talizmán okat Hogyhogy senki nem fedezte fel Addig holott volt az üvegekben az 1800 as évekből is felirat!?

az erdőben vannak a teleportáló fák mi van ha a fák abban is nagy szerepet játszanak hogy nem tudják elhagyni a helyet

szerintem a fák azért is dobálnak mindent véletlenszerű helyre kivételt képez az az egy darab fa ahol az üvegek fel vannak kötve hogy ne tudd elhagyni a helyet.

2023. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tuti,hogy a tea-ban lesz valami, minden reszben vagy 3-4x elhangzik,hogy kersz teat? Azzal kabitjak oket, es full halucinacio az egesz
márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!