Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fanfic 2023 miért kapott a...

Fanfic 2023 miért kapott a főszereplő férfi szinkrongot?

Figyelt kérdés

Alin Szewczyk magát non-binárisnak tartja. Ez oké, de néztem youtubeon és egyáltalán nincs férfi hangja.


A magyar szinkronban viszont férfihangot kapot, indokolatlanul. Nagyon zavaró.

Érzékeltetés?


Ez ilyen megafonos propaganda, hogy akihez még nem jutott el az üzenet magától gondolja azt emiatt, hogy az ilyen emberek és kulturális változás "rossz"


Elvonatkoztatva bármely nézettől és politikától, indokatlannak tartom. Valaki tudja miért van ez?



2023. jún. 29. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Engem is zavart, végignéztem
Nem zavart, végig neztem
Zavart, abba hagytam
2 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Melyik filmről van szó?
2023. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello,én nem ismerem, csak rákerestem és az előzőnek bemásolom


Fanfic - Ki vagyok én?

Film (2023.)

2023. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy nonbinárisnak mondja magát, van valamilyen neme, a stúdió pedig ehhez illőt választott, mert gondolom nincsen nonbináris szinkronszínészük.
2023. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Elvonatkoztatva a politikától, de azért behozod az egyik felet negatív példaként.


Egyáltalán ő férfinak vagy nőnek született?! Mert erről sem találni túl sok infót. Bár gondolom férfinak, csak non binárisnak vallja magát.


Innentől kezdve nem mindegy milyen szinkronja van?! Ennyi erővel, ha nő szinkronizálná akkor meg miért nem férfi?! Hiszen non bináris.

2023. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi indokolatlan? Hogy szinkronizálták?
2023. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nőként született tudtommal és női hangja is van. A filmben non-bináris személyt játszik, de ettől függetlenül nyilván női hangja van. Viszont a magyar szinkronban férfi szinkronhangott kapott.


Ami miatt nagyon irritáló az így kibonatokzó két fél közötti kapcsolat.


Nem negatív példát hoztam fel, lehetséges magyarázatot. A filmek, sorozatok korhatáros besorolására tett intézkedést a kormány műve. Feltételeztem, hogy ez valami feltüntette mélyebb döntés, hogy" undorító " érzést keltsen az ilyen szinten ismeretlen magyar nézőben.


Ezáltal saját magaként fogja az ellen gondolatot érezni és nem pedig plakáton keresztül szívja be.

2023. jún. 30. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, a magyar média aztán tényleg híres arról hogy jobbos propagandát tol. Ezt jól kitaláltad....

Amugy mit tudom én; olvass utána hogy mi alapján döntenek az ilyenekről.

2023. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Engem csak simán irritál, mert alapból attól hogy nonbinary élőben női hangja van és a többi szinkronban is, egyszer elkezdtem de nagyon nem bírtam így nézni ezért abba hagytam, de most újra kezdtem mivel alapból nem lenne szar a film, csak ehhh ez a szinkronhang nem tetszik
2023. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!