Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Külföldi online filmes oldalt...

Külföldi online filmes oldalt keresek?

Figyelt kérdés
Olyan oldalt keresek amiken a filmek eredeti hangon vannak és a filmmegosztó engedi h feltöltsd a saját feliratodat amivel te néznéd az adott filmet/sorozatot, van ilyen?

2023. júl. 10. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Saját feliratot biztos nem, de a Netflixen lehet eredeti nyelvre tenni a szinkront és a tartalom jelentős részéhez van magyar felirat, sőt elég sok filmhez nincs is magyar szinkron, csak felirat.
2023. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ingyenesre van szükségem.
2023. júl. 10. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Egyszerűbb, ha letöltöd TPB-ről (the pirate bay) vagy egy magyar filmes oldalról (mozicsillagon és online-filmeken is vannak eredeti nyelvű verziók a linkek közt), s VLC-ben belehúzod a feliratot.

Utóbbi 2-höz pl Chrome-hoz vannak videóletöltő bővítmények, ha az eredeti oldalakon nincs beépítve ilyen lehetőség.

2023. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy ott a torrent, de most nincs gépem és a telefonom meg gyenge ehhez. Ezért kellene egy online lehetőség.
2023. júl. 11. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:

A telefont azért hidd el, jobban megviseli, ha te online akarsz videót nézni mindenfele bisz-basszal, mintha uTorrent-el szépen letöltődne. A felugró ablakokról nem is beszélek.


Én egy időben pl csak telefonról torrenteztem (A50), neked milyen van, hogy egy sima torrent klienst bem bír meg?

2023. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!