Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deadpool 3 szerintetek rozsomá...

Deadpool 3 szerintetek rozsomákkal melyik időszakba fog jatszodik majd?

Figyelt kérdés

Szerintem a farkas című film után fog játszódni a film.

Mivel az eredeti sárga ruháját a film végén adják oda neki.

Nem hiszem hogy visszahozná a halálból logant.


Szerintetek?



#farkas #Logan #Rozsomak
2023. júl. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is
2023. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogják visszahozni a halálból, ezt a bejelentéskor elmondták, az a Logan meghalt, pont.


Az időutazáshoz (ami már a Deadpool 2-ben is megjelent) vagy a multiverzumhoz lesz köze. Ergo lehet, hogy nem is konkrétan azt a Logant látjuk majd, aki az X-men-ben is volt, csak ugyanaz játssza el, pont ahogyan láthattunk pár hőst a Dr. Strange-ben is. Csak itt nagyobb szerepe lesz Logannek.


Ugye Deadpool és az X-menek abban a formában, ahogyan láthattuk eddig őket nem voltak jelen abban az univerzumban, ahol a Bosszúállók voltak/vannak. Az kicsit fura lenne. Pláne, hogy a Deadpool film is ütközik az X-men filmekkel. Gondolom jönnek-mennek majd az időben aztán hopp, egy Rozsomák. Lehet, hogy úgy lesz, ahogy te írtad, hogy pl a Farkas film utáni énjével találkoznak. De lehet, hogy egy teljesen más variánsával. Én utóbbira tippelek és olyanra, akinek adamantium karmai lesznek már/még. Egyet várok csak a filmtől, hogy Logan legyen rohadt menő! Ne heréljék ki a karaktert. Csapjanak össze vagy Deadpoollal vagy együtt valaki más ellen és ne fogja vissza magát. :)

2023. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyet èrtek

Sztem is jó lenne mondjuk egy kemèny ellenfèl ellen.

De sajnalom azèrt hogy Logant megöltèk

2023. júl. 16. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem sajnálom, sőt! Nekem torony magasan a kedvenc karakterem Logan az összes szuperhős közül, már gyerekként néztem vhs-en az X-men filmeket, úgymond ezeken (is) nőttem fel, így közel áll hozzám, de tudni kell lezárni egy szériát és/vagy karaktert. Így is majdnem 20 évig futott. BŐVEN elég. :)

Az csak hab a tortán, hogy még egyszer láthatjuk, amúgy is kiöregszik már Jackam a karakterből. Az MCU-ban pedig valószínűleg fel fog majd tűnni a karakter új színész alakításában.

2023. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyetértek én is ezenöttem fel.


Hugh Jackmanre illik rá csak a szerep szerintem . Nem is tudnám más Színésszel elképzelni a szerepet.

2023. júl. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!