Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb film? Barbie vagy Oppenheimer?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 22:01
A kérdező szavazást indított:
Oppenheimer
Barbie
48 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem láttam egyiket sem.De a cím alapján látatlanban az Oppenheimerre tippelnék.
2023. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Én amúgy azt se értem, miért versenyeztetik ezt a 2 filmet is úgy, mint a Balatont meg a horvát tengerpartot?
2023. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

2

Igen..Teljesen más téma a kettő.Az egyik egy világpusztító erő elszabadulásáról,az ember elkorcsosulásáról szól.A másik meg egy műanyagbabáról..

2023. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
37%
#3: Akármennyire is hihetetlen, az amerikai közönségnek ez tényleges értékválasztás. És ott egyelőre messze a Barbie vezet ebben a versenyben.
2023. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Oppenheimert megnéztem. Full közepes film, a bombáról semmit nem tudsz meg, unalmas politikai zagyválás, 3 óra erre bazi sok.
2023. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
5: ilyen kommenteket olvasni mindenhol. Pedig ha moziban nem is, de letölteni le akartam. Viszont ha olyan, mint a Tenet akkor meg se nézem. A Tenetnek kétszer futottam neki anno, egyszer se bírtam végig nézni. Én nem tudom mi van ezzel a rendezővel, lehet életközepi válság. Vagy lehet sose volt jó rendező. A Sötét lovag is leginkább Heath Ledger miatt emlékezetes. Azt érzem, hogy a kreativitás hiányát azzal pótolja, hogy egyre és egyre bonyolultabban meséli el a filmjeit. Amikor a néző már követni se tudja az eseményeket. A Barbiet viszont fixen letöltöm, az várós.
2023. júl. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%
6-os én is videán néztem meg, ott meg lehet míg nem törlik.
2023. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Csak a Barbie-t láttam eddig, tagadhatatlanul mestermű, van mondanivalója.

Az Oppenheimert pedig talán majd torrentelem, engem a témája nagyon zavar, úgyhogy nem akarom támogatni azzal, hogy moziban nézem meg. Főleg az zavar, hogy nem éles kritika van megfogalmazva az atomfegyverkezéssel, meg a kormánnyal kapcsolatban, akik ledobtak két bombát. Hallottam, hogy a képi világa viszont nagyon szép. Remélem azért ez a kezdete annak, hogy egyszer majd végre az atombombák hatásairól és a döntések súlyáról hoznak le filmet.

Egyébként a két filmnek semmi köze egymáshoz, se műfajban, se mondanivalóban, az ég világon semmiben. Nem értem miért hasonlítják össze a kettőt.

2023. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Oppenheimernél a trailer azt sugallja, hogy megtudod milyen a bomba hatása és milyen válságba taszítja az usát, látod a 2 japán város szenvedését. Na ilyet nem látni, mire 2 óra után végre robbantanagy egy TESZTET!, az is kb csak egy fényvillanás meg süvít a szél. Nincs benne jelenet japánból, hogy mit élnek át szerencsétlenek, én ilyen traumatikus és sokkoló jelenetekre számítottam. Erre Oppenheimer csajozásait (még leírni is röhejes), meg politikai besúgásait kell nézni 3 órán keresztül.
2023. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Barbiet láttam, jó volt


Másikat jövő héten nézem


Nem hiszem h van értelme összehasonlítani

2023. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!