Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a cime egy horror...

Mi lehet a cime egy horror filmenek amit még az Otherworld csatorna Gorefest sorozatában láttam?

Figyelt kérdés

Próbáltam gyorsan átfutani a lejátszási listát de nem vagy nem vettem észre vagy sajnos letörölték. A film tudtommal európai (talán spanyol) volt. A főszereplője egy férfi volt, aki a saját lakásában elkezdett halucinálni dolgokat. A film nagyrésze a házban játszódik. Valami tolókocsis rémlik belőle és hogy az egész filmnek nagyon paranoiás érzése volt. Sajnos a filmet nem láttam így csak a videónak a foszlányai maradtak meg bennem.

Ha bárki ez alapján tudja, hogy melyik filmre gondolok, akkor annak nagyon megköszönöm.



2023. júl. 27. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 2004-es "A fantomlakó" (spanyolul "El habitante incierto") című filmet keresed. Jó film, szerintem megéri legalább egyszer megnézni. A spanyolok nagyon erősek a horror filmek terén.

Most gyorsan megnéztem az Otherworld csatornáját (én is innen tudom, hogy van ez a film) és valóban leszedték ezt a videójukat. Felteszem a szerzői jog miatt utólagos problémák akadtak vele.

2023. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Igen, ezt kerestem. Most már biztos megnézem. Sajnálatos, hogy le kellett venniük, nagyon szoktam élvezni őket, de legalább még törlés előtt láttam a videót.

Még egszer köszi a segítséget! :D

2023. júl. 28. 15:13
 3/3 a_zs_1018 ***** válasza:
100%

Itt megtudod nézni a videót:


[link]

2023. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!