Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt az emberekkel?...

Mi történt az emberekkel? (Részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye most jelent meg valami Barbie film, vagy nem tudom micsoda, mert nem követem ezt a franchise-ot, de a lényeg hogy valami van. És azt veszem észre, hogy felnőtt, illetve majdnem felnőtt emberek (férfiak is) mennek el megnézni ezt a valamit, többek között PamKutya Márk is. És ezt így komolyan nem értem miért. Tudtommal a Barbie egy kislányoknak kitalált játék, hogyhogy ilyen nézői is akadnak ennek a filmnek? Valaki felhomályosítana légyszi, hogy miért lett divat kislányfilmeket nézegetni felnőtt embereknek, mert én egyáltalán nem értem...

2023. aug. 6. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
A Barbie film, ami most megy, egy felnőtteknek szóló film. Nemtudom, honnan vetted, hogy gyerekeknek van, soha sehol nem írtak ilyet. :D Mondjuk utánanézhettél volna, egy egyszerű google kereséssel is mielőtt hülyeséget írsz ide ki.
2023. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 joereal ***** válasza:
17%
Szerintem a képregényfilmek is ugyanez, azok se felnőtteknek valók.
2023. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Te tényleg vagy nagyon nem tudod miről is van szó vagy valami ultra konzervatív ember vagy (vagy mindkettő) de ez egy élőszereplős felnőtt embereknek készült film ami, rendkívül jó és elgondolkodtató görbe tükröt mutat a társadalomnak ha valaki megérti a mondanivalóját.


Meg am is miért ne nézhetne az ember kisgyermekeknek készült filmeket? Felnőtt emberek is rajonganak a Disney mesékért is.

2023. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyes, én egy dolgot tudok, hogy a Barbieval kislányok játszanak, nem kell egyből leharapni a fejem. Nekem is van Barbie babám fiú létemre, de csak poénból vettem még valami bazáron ilyen polgárpukkasztás jelleggel. Egyébként meg utánanéztem a filmnek, de nyilván nem fogok belenézni a storyba, nem akarom lespoilerezni magamnak, mert hátha megnézem, ha már egyszer felnőtt emberek nézik meg. De így ránézésre ugyanúgy nézett ki számomra, mint az a Barbie girl nevű zene, ami teljesen kislányos zene, meg hülyeség van a klipjében, hogy leesik a keze, stb. Szóval egy hozzá nem értő ember nyilván furcsálja, meg megkérdezi ezt. Egyébként köszönöm a válaszokat, elgondolkodok rajta, hogy megnézzem, ha már egyszer tényleg nem kislányoknak készült, hanem felnőtteket is megcéloz, például mint a Csizmás Kandúr 2.
2023. aug. 6. 16:51
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem "felnőtteket is megcéloz", hanem konkrétan nem túl élvezetes egy gyerek számára. Jó, egy-két poént biztos értenek ők is, meg színes, vidám, stb., de a filmnek felnőtt üzenete van, és rengeteg apró részlet van benne, amit egy gyerek nem ért vagy nem is vesz észre. Nyilván vígjáték, ami elsősorban a fiatal nőket célozza meg (akiknek igazán nosztalgikus a Barbie), de komoly témákat feszeget a történet. Bár férfiaknak is kimondottan tanulságos lehet, ha elgondolkodnak a látottakon. 14-15 év alatt szerintem nem igazán érthető a mondanivalója, de többektől hallottam, hogy pl. a középkorú édesanyjukat is elviszik a filmre, mert egy fontos anya-lánya szál is van a történetben. Spoiler nélkül még annyit írok, hogy a film a nemi szerepeket és a felnőtté válás témáját járja főként körül, és nem úgy, ahogy a Pixar filmek szokták, hanem felnőtt nyelvezettel, felnőtt példákkal, felnőtt poénokkal. Akkor is, ha rózsaszín és játékos az egész.
2023. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
10 éve az Én kicsi pónimra kapotak rá tömegével felnőtt (korú) férfiak. Ahhoz képest egy élőszereplős Barbie film annyira nem is furcsa.
2023. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Atya úr Isten... Ennél ostobább kérdést szerintem akarva sem tudnék írni.
2023. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hetes, tartsd meg magadnak a véleményed, senki nem kíváncsi rád. Aki meg képes volt normálisan válaszolni annak ellenére, hogy fikarcnyit se konyítok a témához, annak meg köszönöm.
2023. aug. 7. 01:30
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is leírták ez nem gyerekeknek készült és a színes világ ellenére komoly témát feszeget a film, amit egy 4-5 éves nem feltétlen élvezne vagy értene meg(hozzáteszem sok felnőtt sem értette meg, pedig annyira nem bonyolult). Először én is azt gondoltam tipikus Barbie sztori lesz aztán a végén Barbie és Ken ellovagol a naplementében vagy valami, de pozitívan csalódtam hogy komoly hangvételű volt mégis. Persze ha nagyon mesebeli lett volna akkor is szívesen néztem volna a nosztalgia miatt ahogy szerintem sok más felnőtt is. Sokan nőttünk Barbien, így talán ezért is volt ekkora visszhangja ennek a filmnek és ezért akarta ilyen sok ember megnézni. Arra is reagálnék hogy Barbie egy kislányoknak szánt játék. Hát nagyon sok gyűjtői darab van ami felnőtt gyűjtőket céloz meg, amelyek különlegesebb, részletgazdagabb darabok, vannak törékeny porcelán Barbie babák is stb és nem olyanok amiket egy áruház játékrészlegén leveszel a polcról. Plusz Barbie egy elég nagy brand lett már évekkel ezelőtt is, sminktermékek, millió márka működött együtt és készítettek felnőtt ruházatot és ezek sem az óvodásokat célozták. Ezek olyan dolgok, amik talán kicsit felébresztik a belső gyereked, sokaknak ez is furcsa pedig mindenkiben ott van es nem bűn kényeztetni a belső gyermeki énünket. De ez ugyanúgy igaz bármi másra is, szeretted Batmant gyerekkorodban akkor ha 50 éves is vagy rajonghatsz érte ugyanígy vagy vehetsz magadnak egy figurát, ha neked az jól esik, vagy pólót, bármilyen ezzel kapcsolatos terméket ha neked az boldogság.
2023. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy felnőtteknek készült film, ami már akkor egyértelmű, ha láttad az előzetest vagy csak láttad a plakáton a 12-es korhatár besorolást.

Egy alapvetően kislányoknak készült játék franchise alapján készült felnőtteknek szóló film. Ha megnézed, akkor pontosan látni is fogod, hogy egy kislány meg se értené a film fő témáit és tanulságait.

2023. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!