Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki emlékszik a Csupasz...

Aki emlékszik a Csupasz pisztoly című filmre! Hogy is volt abban pontosan, hogy hogyan voltak hipnotizálva azok az emberek, akiknek különböző személyeket kellett volna likvidálniuk a film szerint? Pl: "Meg kell ölnöm Frank Drebint."

Figyelt kérdés

Tehát hogyan aktiválódott a szuggesztió?


Hány hipnotizált ember volt a cselekményben?


Kinél mi indította el a "programot"?


Már nagyon nem emlékszem, "ezer éve" láttam.



2023. aug. 16. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egyik baseball játékos volt hipnotizálva akinek az angol királynőt kellet volna megölni

Meg frank csaja de már nem emlékszem a nevére

2023. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Az mennyire volt kifejtve, hogy hogyan történt a hipnózis? És hogy milyen jelre "kapcsolt be" az alanyoknál?
2023. aug. 16. 19:43
 3/9 Seracco ***** válasza:
100%

Ludwig titkárnője és a Nordberg-öt kinyírni akaró doki is volt hipnotizálva. Az nem derült ki hogy azok négyen hogyan lettek hipnotizálva. Mindegyik hipnotizálton volt egy óra amit hármójuk esetében Ludwig kapcsolgatott a nála levő kis távirányítóval és az óra bekapcsolása aktiválta a hipnózist.


Frank csajának Jane a neve.

2023. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Seracco ***** válasza:
100%
Közben megnéztem hogy kinél ki aktiválta a hipnózist. A titkárnőét és a játékosét Ludwig, a dokiét Ludwig egyik embere és Jane-ét a távirányítóra rálépő egyik zenész aktiválta.
2023. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! Igazán rendes vagy! Akkor a hipnózis téma annyira nem volt kidolgozott, hanem úgy volt bemutatva, hogy távirányítóval kapcsolták be?
2023. aug. 16. 22:02
 6/9 Seracco ***** válasza:
100%

Szívesen!

A távirányítózás van és az hogy Ludwig bemutatja az egyik manusznak hogy hogyan működik a dolog. Akkor aktiválja a gyilkolászhatnékot amikor a titkárnő épp bent van velük az irodában és amiatt a titkárnő egy üres pisztollyal ki akarja nyírni a másik hapit. A kikapcsolás után pedig abbahagyja a dolgot, elejti a pisztolyt és nem emlékszik semmire. Jól meg is lepődik azon hogy a pisztoly mellette van a padlón.

2023. aug. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, köszönöm! Jó, hogy még ezt is megírtad! Gyerekkoromban szerintem többször is láttam (de az már régen volt. 🙂)

Ahogy így leírtad, rémlik. 👍

2023. aug. 17. 07:34
 8/9 Seracco ***** válasza:
100%
Szívesen! 🙂
2023. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek! 🙂
2023. aug. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!