Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány évesen keveredtetek bele...

Hány évesen keveredtetek bele az Anime világába?

Figyelt kérdés
Azt is leírhatjátok, hogy melyik volt az első anime ami megfogott.

2023. szept. 19. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
14 évesen, amikor haver a színes kijelzős sony ericsson telefonján megmutatta a Black Bible hentai egyik jelenetét.
2023. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
10-12 éves korom körül, a TV-ben ment a Pokemon és az Inuyasha, az Inuyasha rántott be igazán.
2023. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Az én nemzedékem első nagy élménye a Nils Holgersson volt kisgyerekkorunkban, aztán az első tényleg tipikusan japán animénk pedig középiskolásként a Dragon Ball Z.
2023. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" was born in it, molded by it"


viccet félretéve: még voltam kisdobos, de már az én gyerekkoromban is mentek a TVben rajzfilmek (akkor még nem tudtuk, hogy anime): Kalán neni meséi, Szimba a fehér oroszlán, Nils Holgerssson (japán koprod.), 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal, Mumin, Könyvek könyve, Repülő ház


szóval kb 8-10 évesen, de szép is volt :)

2023. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kb 16

Ekkor néztem meg célzottan az első animét, amit azóta is imádok. The promised neverland. Persze előtte is láttam egy-egy animet, de nekem azok csak mesék voltak.

20/l

2023. szept. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első anime, amit tudatosan animeként néztem az a Kaichou wa Maid Sama volt 10 évesen.
2023. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valamikor a 80-as évek végén és a 90-es évek elején történthetett. Az Ezüst nyíl, Nils Horgelson és a Csip-csup csodák valamelyike volt a tettes. De az igazi lökést a Dragon Ball adta általános iskolás koromban.
2023. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hintalow ***** válasza:

Szintèn 80-as èvek vège, 90-es èvek eleje, a felsoroltakon kìvül mèg Attack no.1, Captain Future, Robotech, Saber Rider a règi műholdas csatornákon.

Ami igazán nyomot hagyott,(ès már elkezdtem kapizsgálni, hogy mi az anime) az a Nadia: the secret of blue water volt 93-94 között, imádtam, ès vártam minden egyes rèszt, pedig nèmetül ment asszem az rtl2-n 😅.

Utána volt a szokásos itthoni dragon ball ès társai, de igazán 2000 körül kezdtem tolni a dolgot, amikor már a net terjedèse miatt hozzá lehetett jutni a tv-n kìvül is animèkhez.

2023. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan hány éves lehettem de nővérem nagyon szerette az animax-on futott néhány animét és én is szívesen néztem. Nekem fogalmam se volt hogy mit is nézek, csak az akkori gyerek fejemmel megtetszett. De amint megszűnt az animax és eltelt jó pár év, el is felejtettem őket. Majd mikor kb másfél évvel ezelőtt a tiktok feldobta random a yu yu hakusho-t és elkezdtek feljönni az emlékeim, kb kényszert éreztem hogy nekem ezt meg kell néznem hogy kicsit nosztalgiázzak. Amint meg néztem elkezdtem keresgélni hogy még mik mentek az animaxon amiket néztem és így jöttek sorjába az animék. És nyílván azóta töretlenül is nézem őket amint van rá időm.

23f

2023. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több korábbi hozzászólókhoz hasonlóképpen: 80as vége 90es eleje (áltsuli). De Nils és Kalán néni után volt szünetem. A tudatos függés az ADSL internet, Ghost in the Shell, Cowboy Bebop környékén jött 90es vége, 2000es eleje környékén (gimi után már, azaz 18-20 éves kor körül).
2023. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!