Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért engedik a török sorozato...

Miért engedik a török sorozatok vetítését a tévében?

Figyelt kérdés
Rémes még hallani is ezeket, veszekednek, káromkodnak, mindezt délután, amikor gyerekek is látják. Másrészt a felnőttek is felveszik ezeket a tulajdonságokat, és olyan hülyék lesznek, meg rondán beszélnek, mint ezek szereplői.
2023. nov. 6. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
40 éven felüliek néznek ma már csak lineáris tévét. Kétlem, hogy a korhatár-besorolást betartva káromkodnának délután a tévében.
2023. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Ha nincs bennük lmbtq propaganda akkor mehetnek.
2023. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1: Csak nézz bele, majd meglátod...
2023. nov. 6. 18:34
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, melyik török sorozatra gondolsz?
2023. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszabbak mint a picsogós mexikói szarok

Mondjuk én káromkodást eddig egy török sorozatban sem hallottam

2023. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudnál mondani egy olyan török sorozatot amiben káromkodnak, kedves kérdező? Mert én még nem tapasztaltam sosem hasonlót.
2023. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván nem a k.any.d típusúakat kiabálják, de a legenyhébb, amikor megöléssel fenyegetik egymást. Rémes.
2023. nov. 6. 18:59
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"megöléssel fenyegetik egymást"


Ez neked káromkodás??

2023. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Tehát mint például a Testvérekben (Kardeslerim) mikor Ömernek düh kitörései vannak? Hát tény, hogy néha idegtépő hogy húzhatja fel valaki egyből a vizet...

De az nem káromkodás. Senkit se anyáznak és a többi kedves szót sem mondjáj. Miért? Drága anyanyelvünk rendelkezik a legtöbb káromkodási formával. Tehát más nyelvekben nyílván nem tudják olyan változatosan használni. Angolban is mindig csak a f*ck jelenik meg. Néha a b*tch.

Más részről pedig nem mindenhol számít "viccesnek", "hétköznapinak". Mert sajnos nálunk már eléggé mindennapos a csúnya beszéd. Arról nem beszélve, hogy a gyerekek (nem mindegyik) ezen nevet. Vagyis van min változtatni itt is.

2023. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8: Nézz meg pár részt, és megérted.
2023. nov. 6. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!