Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs már ingyenes...

Miért nincs már ingyenes próbaidőszak a Skyshowtime-on? Vagy van, csak én nem veszem észre?

Figyelt kérdés
dec. 19. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert már elért egy normál felhasználói számot, így már nem kell kuncsorognia felhasználókhoz ingyen nézési reklámmal.
dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az angol felületén van, mert a brit származású lektorom (csak angolul tud) próba időszakosan nézte velünk rajta a Home Alone-t.
dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De az már gondolom nem most volt. Én most hiába nézem, már nincs ingyenes próba.

Esetleg valaki tud olyat ahol van még ingyenes próba időszak?


Az amazon prime-ot találtam csak, beléptem az ingyenes kipróbálással, de nagyon nem tetszik. Se a menüje, se a filmek. A skyshowtime ezerszer jobb

dec. 20. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:

3# 2-es vagyok.

Most volt, egész pontosan tegnap. De az angol felületén.

dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az angol felületén? Próbáltam hogy VPN vel united statesre állítom magam, meg united kingdomra, de azt írja azokon a helyeken nem elérhető a skyshowtime.

Szóval nem tudom hova VPNzzek

dec. 20. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:
5# Nem értem miért írja ki ezt. A skyshowtime eredetileg milyen nemzetiségű? Mármint úgy értem, hogy a Netflix amerikai pl. Lehet csak le van tiltva a VPN-ezés. Tehát eredetileg kéne angolnak lenned.
dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most találtam a Scream.hu van ingyenes próbaidőszak és úgy tűnik jó filmek vannak rajta bár igaz még nem próbáltam ki, de ha mindig kerülnek fel új filmek akkor bőven megér ezer forintot
dec. 22. 11:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Ne már. Ezt nem lehet tévén nézni, csak telefonon?
dec. 22. 11:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Csatlakoztatni kell a telefont tévehez.
dec. 22. 12:23
 10/10 A kérdező kommentje:

Vissza szívom. A scream.hu alig vannak filmek, és a tévéhez sem lehet csatlakoztatni

Illetve a kapcsolatot sem lehet felvenni velük, mert sz@r az emailjük

dec. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!