Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Regen az HBO volt a tuti, a...

Regen az HBO volt a tuti, a number 1, ha filmekrol volt szo, ott lathattuk eloszor a TV-be. Manapsag mar mindenhonnan jonnek be uj filmek, lasd netflix. Hogy kepes talpon maradni igy is a HBO?

Figyelt kérdés
Emlekszem a 10 emeletesbe athuztuk a kabelt a falon es az egesz szint azt nezte.
dec. 20. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy a többi streaming szolgáltató is. Vannak olyan tartalmaik, amik érdeklik az embereket, ezért előfizetnek rá.

Azt nem tudom, hogy a lineáris HBO csatornákra mennyien fizetnek elő, de nyilván nem az a fő bevételi forrás, hanem az HBO Max. Nekünk amúgy alapból benne van a csomagunkba az HBO 1,2,3 + az HBO Max is. Utóbbit rendszeresen használjuk, a TV csatornáikat nem sűrűn nézzük, ugyan azokat adják amik a Max-on is fent vannak.

dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megeri elofizetni kabeltevere ha minden fent van mar online?
dec. 20. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
A csak internet előfizetés nem sokkal lenne olcsóbb, mint így tévével együtt. Talán 3-4 ezer Ft-al fizetünk így többet, de ebben már benne van az HBO Max is, ami csak önmagában 2400 Ft lenne ha közvetlenül fizetnénk elő rá. Ha így vesszük akkor az a kb 1000 Ft plusz havonta végülis megéri a tévéért nekünk. Van azért még pár értelmes csatorna is.
dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azert vagyok ennyire "tudatlan" mert kb 15 eve nem fizettem elo tv-re. Mindent a netrol nezek angol felirattal. Ororo.tv -rol.
dec. 20. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogos a kérdés. Én a TV csatornák létjogosultságával vagyok így. Minek vannak, ha már mindent megnézhetsz a neten? Ráadásul akkor és úgy, ahogy te akarod, nem pedig mondjuk délután 3-tól 5-ig, negyed óránként 10 perc reklámmal. Ahhoz, hogy a tévécsatornák is kikopjanak, gondolom ki kell halnia a tévénéző generációnak.
dec. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!