Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nő a házban szemben az utca...

Nő a házban szemben az utca másik oldalán a lánnyal az ablakban, repülőgépes jelenet?

Figyelt kérdés

A végét a sorozatnak nem értem. Már másodjára látom egyszer magyar, egyszer pedig angol nyelven, de nem értem.


A férjével újra összejönnek, lesz egy baba, elutazik a barátnőjéhez, a repülőn ismét gyógyszer, vodka.


Aztán hallucinál az idős hölggyel, közben kiderül, hogy nem is volt ott. Megtalálj azt a (talán) tükröt felnyitja és azt mondja, hogy bingo.

Mi a bingó? Valami részletet nem figyeltem vagy csak nyitva hagyták a végét? Bár azt nem hiszem, mert ezt már szerintem nem lehet tovább ragozni.


Aki érti vagy tudja, hogy mire megy ki ez a jelenet, kérem írja le, mert mostmár nagyon zavar.


Köszönöm.



#sorozat #Netflix #nő a házban
dec. 28. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A bingó egy játék. Szokták ez az, megvan stb. jelentésben is hsdználni. A filmet nem ismerem, de a leírásod slspján egy fontis dolgot talált meg.
dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, egy fontos dolgot talált meg. Tudom, hogy a bingo mit jelent, csak arra nem jövök rá, hogy mit!
dec. 29. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!