Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A halálsoron című filmet...

A halálsoron című filmet megnézheti a 14 éves fiam?

Figyelt kérdés
Sok hasonló filmet látott már, csak nem tudom hogy ez neki való-e.

dec. 30. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha 14 évesen te szabod meg neki, h mit nézhet, akkor sztem ne, mert nincs olyan mentális szinten.
dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Engem traumatizált fiatalon. Azóta 20 elmúltam de nem tudtam újra nézni. Még a címét is kerülöm ha meglátom
dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 L.. István ***** válasza:
44%
Fogalmad sincs, miket meg nem nézett már 14 évesen. Simán.
dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
86%
Nehéz film, nyomasztó, nem szórakoztat. Semmi durva nincs benne látványra amúgy de rányomja a bélyegét az ember hangulatára. Kérdés, hogy a gyerek mennyire gondolkodik felnőttesen, mit ért meg belőle, mert nem a mai korban játszódik és sok olyan történik benne, amihez kell háttértudás, élettapasztalat. Legalábbis nekem volt jó pár film, amit ebben a korban láttam és felnőttként újranézve esett le, hogy mennyi mindent nem értettem meg belőle, pedig kifejezetten érett gondolkodású voltam.
dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
14 évesen az ember csak olyat néz, ami nem neki való... Úgyse tudod szabályozni sehogy hogy megnézi-e, a z generáció kiskapuk keresésében profi
dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, alapvetően, milyen filmeket szokott fogyasztani! Ha meséknél, ifjúsági soriknál tart, amit néha ismeretterjesztővel szakít meg, akkor semmiképp nem neki való. Amennyiben rendszeresen néz akció, krimi, thriller, talán light tini horrort, akkor bátran nézheti.

A mi kamasz csemetéink már tolják a horrorfilmeket. Fiúnk 17, lányunk 15 éves lesz három hét múlva. Nekik a Halálsoron inkább csak egy dráma, mint horror. Lányom kifejezetten rajong Stephen Kingért. Legutóbb a Végítélet könyvet kapta meg, ami 1224 oldal. De Robin Cook-ot is, esetében még dekáláson is voltunk!

Én és nejem szintén ebben az életkorban kezdtünk ilyen könyveket olvasni, filmeket nézni. Habár, nejem nemigen szereti a horrorfilmeket, de a Halálsoron filmet/könyvet igen. A Végítélet filmeket nem nézték meg, előbb a könyv. A Búra alatt filmsorozat bejött nejemnek és nekem is, de a könyv teljesen más, az valahogy nem tetszik a filmsorozat után. Csemetéink elkezdték nézni, de félbehagyták pár rész után.

Fiúnk szintén 13-14 évesen kezdett érdeklődni a thriller, horrorfilmek iránt. Alien filmek, Rémálom az Elm utcában filmek, stb. Most már olyanokat is megnéz, melyek nekem sok. Viszont könyvekben nem szereti a horrort! Azokban mai napig gyűjti az Egy ropi naplója könyveket, karácsonyra most is megkapta az új részt. (mind megvan) Marvel könyveket (regényeket), képregényeket kedveli még.

dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Remény rabjai,halálsoron,mindkét filmet csak akkor tudtam végignézni amikor mélyponton voltam,fiadnak mi bajamilyen trauma érte?nem kapott ps5 öt?
dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, de én például már 16-17 körül voltam, amikor sok jelenetet láttam belőle (az egész filmet nem), és például az egyik kivégzés nálam “betette a kaput”! (amikor száraz volt a szivacs, és így brutális kínszenvedés a villamosszékben)
dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

18-as karika van rajta.


Ahogy előttem írták, nem a látványban felnőtt, hanem hangulatában. Talán még túl korai, hogy igazán értse, de ahogy gondolod. Velünk is megnézették általánosban a Schindler listáját :D

dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Igen, a Schindler listáját anno általánosban nekünk is berakta VHS-en a töritanárnő. Utolsó óra volt aznap, én előtte mondtam Neki, hogy nem nagyon bírom az ilyen filmeket, és megértő volt, hazaengedett.
dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!