Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » BÚÉK című (2018) as filmben...

BÚÉK című (2018) as filmben nem értem a fülbevalós jelenetet?

Figyelt kérdés

Márk akinek megcsörrent mobilja és az "ékszerész" mondja, hogy hogyan tetszett a lánynak a fülbevaló. Na most ugye a párja Fanninak nincs kifúrva füle, nem neki szánta. De nem is annak a csajnak aki felhívta, hogy pozitív terhes.


Az Aliz (a vendéglátó csaj) egy pofon kíséretében odaadja a fülbevalóit a Márk srácnak. Akkor a fülbevaló az Márk ajándéka volt?


Akkor a Márk a mobilos ismeretlen csajjal is kavart, de pluszban az Alizzal is?


Amikor Aliz mell műtétjére terelődik a szó. Azt mondja Márk, hogy nincs semmi baj a melleivel. Ez is kicsit fura volt.



jan. 1. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Mi az az "as"?
jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mr. vagy Msr. helyesírás szakértők véleményét nem kértem, köszönöm.
jan. 1. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Kavart Alízzal is, meg a mobilos csajjal is.

Egyértelművé válik, amikor előkerül az akt fotó(féle) Alízról. Márk a légyottjai után szokott ilyen képeket készíteni a nőiről.

jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor Kristóf (Aliz majdnem párja) ezt a képet, fotót tépte össze. Mostmár értem.
jan. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!