Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Feketelista 1-3 évad vélemény?

Feketelista 1-3 évad vélemény?

Figyelt kérdés

Nem kérek spoilert, csak nektek mi a véleményetek arról, hogy mit érezhet Red Liz iránt?

Mert eredetileg én arra gondoltam, hogy apja vagy apja helyett apja lehet, vagyis ilyesmi érzései lehetnek a lány iránt.

De néha, ahogyan néz rá, meg nem tudom, igazából azóta gondolom, hogy talán többet érezhet, mikor volt az a jelenet, hogy a lány befestette szőkére a haját és a pasas csak áll és nézi, méregeti meg nyel egy nagyot és inkább nem szól semmit. Meg utána az a Matias Solomon, az a fekete csávó elkapta őket és mondta, hogy talán mindkettőről szó lehet.

Persze, ha biztosan tudnám, hogy az apja, akkor tuti nem érez többet.

De nem akarom tudni, majd kiderül idővel, vagy nem, de ne lőjjétek le, légyszi, csak az érdekel, Ti mire gondoltatok, amikor az első 3 évadon belül tartottatok?

Köszi, ha megosztod a véleményed🙂


jan. 3. 09:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!