Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik játékból látnátok a...

Melyik játékból látnátok a legszívesebben film vagy sorozat adaptációt?

Figyelt kérdés
jan. 14. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Horizon Zero Dawn.


Bizonyos megkötéssel.


- Nincs benne a játéktól eltérő szexuális irányzat.

- Minden karaktert olyan bőrű színész/nő játszhat csak amilyen a játékbeli karakterek bőrszíne.

- A cselekmény megegyezik a játékbeliével.

- Bizonyos rendezőket még csak a közelébe sem engedni a forgatások helyszínére.

jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Populous 3
jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Days Gone
jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Need For Speed-del imádok játszani, de a film abszolút nem fogott meg, annál szerintem ezerszer jobb autós filmek is vannak!

Viszont ha konkrétan a Most Wanted 1-ből készülne film, abban lenne több ráció!


Gran Turismot még nem láttam, de érdekesnek tűnik, egyszer mindenképp megnézendő, bár a játék eléggé sablonos, annyira nem jött be!


A II. VH -filmek egész jók, játékokban is szeretem őket, lehet hogy már tucatfilmnek tűnne, de a Sniper Elite-ből szívesen megnéznék egy filmes adaptációt.

Vagy: CoD 2 Multi-ból egy adaptáció - a szövetséges országok önkéntesei összeállnának vegyesen, hogy Franciaországot felszabadítsák a náciktól. Talán ez is kissé sablonos lenne, de a részletekben meglenne az értelme, a megfelelően kidolgozott látványvilág meg sokat dobna rajta!


Pokoli szomszédok - na attól mindenki félholtra röhögné magát! :D Például a Reszkessetek betörőkből kiindulva egy ilyennel nehéz lenne mellé lőni!

jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én az ARK-ból néznék meg egy sorozatot. Eléggé összetett és nagyon jó sztorija van. (Csak utána kell nézni a lore-nak) Bőven lenne mit feldolgozni, de csak sorozatként működne szerintem, vagy több film alatt. Csak jól kéne megcsinálni. Elvileg vannak tervek egy filmről. Egyedül attól félek hogy 1 film alatt lerendezik, pedig ez egy építkezős történet és csak úgy működik. Ez egyébként egy általános dolog a videójáték adaptációknál. A sorozatok mindig jobban sikerülnek mert az alap játékmenethez hasonló élményt csak ebben a formátumban lehet visszaadni. Van pár kivétel, de elég kevés.
jan. 14. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

The Neverhood, hogyha ugyanolyan szürreális, humoros, groteszk gyurmaanimációval készülne, mint a játék. Persze ez esélytelen, mert a játék nem volt tömegsiker, hanem csak egy szűkebb közönség tetszését nyerte el. Cselekménye alig van, inkább a képi világa, az őrületes zenéje, az egyszerre kísérteties és humoros hangulata és az elvont ötletei miatt szeretik. Ezek pedig nincsenek igazán összhangban a szélesebb nézőközönség ízlésvilágával.

De van annyi háttér lore a játékban, hogy ki lehetne belőle hozni egy épkézláb kalandvígjátékot, akár egy rövidebb filmként vagy minisorozatként. Át kellene dolgozni és kibővíteni a sztorit, de úgy, hogy ne vesszen el az abszurd bája. És akkor biztosan lenne egy olyan nézőréteg, ami vevő lenne rá. Viszont a gyurmaanimáció olyan bonyolult és időigényes lenne, hogy teljesen ellehetetlenítené az egészet. Maximum a gyurmafilmek kinézetét utánzó számítógépes animációval lehetne megoldani.

Néhány éve akartak is filmet készíteni belőle az eredeti alkotó közreműködésével, de a forgatókönyvnek szinte semmi köze nem volt a játékhoz, a szereplőket és a humort is teljesen megváltoztatták volna. Így még jó is, hogy az nem készült el. De egy hűségesebb adaptáción el tudnék szórakozni.

jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Life is strange, jó filmet lehetne kihozni belőle
jan. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Life is strange ilyen.
jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thunderfairy ***** válasza:
Az Alice Madness Returns-t megnézném filmen ha meg tudnák olyanra csinálni mint a játék.
jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!