Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan, aki utálja a...

Van olyan, aki utálja a Szomszédok magyar teleregényt?

Figyelt kérdés

Én ki nem állhatom, unalmas, vontatott a cselekménye. Egy-két részt láttam, így alakult ki a véleményem.


Bármi más sorozat jobb ennél; nem értem, mi az oka annak a nagy rajongasnak, ami övezi...


jan. 18. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hala istennek szabad orszagban elunk, nem kotelezo nezni. Lepj tovabb.

Egyebkent azert volt nepszeru, mert nem volt mas. Ha akkorban lett volna izgalmas krimi, vagy normalis ismeretterjeszto film, a kutya sem nezte volna, annyira gagyi, primitiv, szajbaragos mondanivaloval, szinvonal alatti szineszi jatekkal, sablonokkal. A mai vilagban teli torokbol rohognenk ki egy ilyen selejt szart.

jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem az a rész "tetszett" a legjobban, amikor két suhanc ok nélkül megtámadott és agyba-főbe vert egy pedagógust és közben azt üvöltötték, hogy "megdöglesz, mocskos c*gány"! Mint ha az lenne a magyar valóság, hogy magyar tizenévesek származási alapon romákat (ráadásul pont egy pedagógust) vernek az utcán. (A valóság ezzel szemben az, hogy a cigány szülők szoktak berontani az iskolába és esernyővel nekiesni a tanárnak, amiért az rossz jegyet adott a pici okos fiacskájuknak. Ezt persze nem merték beleírni a sorozatba, beleírták hát az ellenkezőjét. Agyrém.)
jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
...és hát ugye már a Szomszédok befejezése után jött Szögi Lajos tragédiája Olaszliszkán...
jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyetértek a hozzászólásokkal.


Azt olvastam, újra inditják / folytatják... Érthetetlen, főként, hogy több színész már nem él.

jan. 18. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A maga korában meno volt

Lehet túl fiatal vagy és azért tartod unalmasnak

jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor voltam fiatal, amikor adták a tévében. Akkor sem tetszett.
jan. 18. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1


"A mai vilagban teli torokbol rohognenk ki egy ilyen selejt szart."


Hát...a Barátok közt című sorozatot is sokan nézték.Pedig az semmivel sem jobb a Szomszédoknál.

jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is utáltam, nem is néztem. Szerencsére, ezer csillió dolog van az életben, amivel lehet időt tölteni.
jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A keleti blokkon belül csak Magyarországon,Szerbiaban és Kínában készítettek olyan filmeket amikben c-k vannak. A szomszédok tv filmben minden főszereplő egy kivételével c volt. Az az egy pedig ősmagyar. A szöke. A mellékszereplők voltak nemzetiségek. A film készítők románok. A magyarok nem akartak részt venni benne.
jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!