Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt olyan film ami nagyon...

Volt olyan film ami nagyon nagy hatàssal volt rátok?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik film volt az, ès milyen hatàssal volt ràtok? Szemèly szerint én egy hete néztem meg a stayt (2005), és a mai napig ezen filozok.

jan. 24. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Huszárik - Szindbád.

Minden idők legnagyobb magyar művészfilmje.

jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hatással volt rám, az elég tág fogalom. Az egyik film ezért, a másik film azért volt nagy hatással rám. Imádom a Forma1-et, ezért a Rush (2013) szerintem hatalmas film, nagyon sokszor láttam. Ha az érzelmekre megyek, akkor talán a Cashback (2006) film ért el olyan nyugalmi hatást, amit mindig szívesen nézek vissza.
jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyítás
jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő után (a 2006-os dán-svéd változat)
jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Törés

Három óriásplakát Ebbing határában

Legbelső félelem

Mindegyik után csak néztem ki a fejemből, és nagyon hosszú ideig foglalkoztatott a témájuk és a színészek alakításai.

jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is imádom a Forma-1-et, és a “Rush” filmet (Hajsza a győzelemért), többször gondolok rá. Illetve az örök kedvenceim közül még néhány film, amiken ugyanígy többször szoktam elmélkedni, leginkább az izgalmas/megható/érdekes jelenetekre gondolva:


Robotzsaru (2014)

Frekvencia

Padlógáz (Autobahnraser)

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Holiday

Felkoppintva

Ház a tónál

Kutyabajnok

Oscar (1991)


A “Benjamin Button különös élete” meg negatív hatással volt rám, a legvége annyira szomorú, 3-4 napig nem ment ki a fejemből!

jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Over the limit- Túl minden határon. Margarita Mamun ritmikus gimnasztikázó életéből mutat be szűk 1 évet, amikor a riói olimpiára készül. Őszintén, nem tudom mennyire érthető a film cselekménye azoknak, akik nem ismerik a ritmikus gimnasztika világát. De a folyamatos nyomás, ami a lányokra nehezedik tökéletes átjön.

Ehhez kapcsolódva, nem megrendezett film, de a tokiói olimpia ritmikus gimnasztika egyéni döntője után napokig kattogtam. Nekem nagyon megrendítő volt a két orosz versenyző elszigeteltsége. Az utolsó gyakorlatok után az ukrán, fehérorosz, bolgár, olasz és izraeli versenyzők összekapaszkodva, egymást ölelve várták a pontszámokat, míg a két orosz lány egy félreeső helyen, magukba roskadva, megsemmisülve ültek, mert nem jött össze az aranyérem.

A fekete hattyú is elég sok kérdést hagyott bennem.

A Lords of Chaosnak hetekig a hatása alatt voltam. Bár ismertem a történetet, nagyjából tudtam hogy mi fog történni a filmben, mégis sokkolt. (Premier plánban látunk egy öngyilkosságot és két gyilkosságot)

jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!