Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok valami jó H2O és...

Ajánlanátok valami jó H2O és Mako mermaids hez hasonló sellős sorozatot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a sellős sorozatokat csak egyet sem ismerek. Tudtok nekem valami jó sellős sorozatot ajánlani ami hasonlít a H2O hoz vagy a Mako Mermaids hez?

febr. 12. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez horror? Kicsit fura a borítóképe
febr. 12. 21:47
 3/8 anonim válasza:
Szia, nem horror inkább fantasy, de kicsit idősebb korosztálynak való, mint a H2O, kicsit durvább.
febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De hogy érted hogy durva? Véres? Vagy csak vannak benne olyan szavak?
febr. 13. 07:01
 5/8 anonim válasza:
Igen, véresebb, erőszakosabb, mint a H2O. A lényeg, hogy a szirének/sellők nem olyan aranyos, szelíd lények, mint a H2O-ban. Ettől függetlenül nagyon jó sorozat. Belinkelek egy előzetest, hogy eldönthesd tetszik-e. https://www.youtube.com/watch?v=63tY_2UBaoQ
febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez nem sorozat, hanem film, de azért ajánlom figyelmedbe: Aquamarin


Ha nem zavar, hogy feliratos, és nyitott vagy a koreai sorozatokra, akkor ajánlom a The legend of the blue sea sorozatot. Szerintem eszméletlenül jó, és kedves kis sorozat.

Sajnos nagyon kevés sellős sorozat van, én is csak az általad írtakat, és a Szirént ismerem (meg, amit ajánlottam). (A szirén amúgy tényleg durvább sorozat, de a főszereplője nagyon aranyos és szerethető.)

febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan is érdekel amiben a sellő fiú akkor a Víz érintése címűt tudom ajánlani.

[link]

febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!