Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a szappanoperá...

Mi a címe ennek a szappanoperának?

Figyelt kérdés

Szerintem spanyol volt, de nem vagyok benne biztos.

Amire emlékszem, hogy a föszereplő egy 15 éves lány volt (szép arcú és azt hiszem, világosbarna haja volt).

Hirtelen egy számára új, gazdag közegbe került, egy hatalmas házba. Meghívták egy buliba, és valaki drogot tett az italába. Ezután többen is megerőszakolták...

A lány nem emlékezett, kik voltak az elkövetők, ezért az egyikük megtetszett neki, és jóban lettek.

Volt benne egy másik jóképű srác is. Úgy rémlik, ő annál a háznál dolgozott, ahol a lány élt.

Még egy két dolog:

- Az eröszakolók nem először csináltak ilyet, és úgy rémlik, képeket is készítettek.

- A lány várt valakit, hogy megérkezzen ő is. Szerintem az anyukáját, de valami miatt ő később tudott csak menni.

- A lány szerintem nem rokonoknál élt.

- Az elkövetők is gazdag középiskolások voltak. Amelyik utána barátkozott a lánnyal, jóképű volt, és szöke hajú. Nem hiszem, hogy érzett bűntudatot. Az elején legalábbis nem.


Remélem, valaki ráismer.



febr. 20. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a sztori, ráadásul ez is spanyol, viszont nem mindenben stimmel, amit leírtál. Azért ideírom, hátha: The Snow Girl


[link]

febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez is érdekesnek tűnik, de sajnos nem ez az.
febr. 20. 19:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én írtam rosszul. Mexikóira gondoltam, csak összekevertem. :D
febr. 20. 19:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam. Szívek iskolája a címe.
febr. 20. 19:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Kolumbiai
febr. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!