Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen romantikus sorozatokat...

Milyen romantikus sorozatokat néztetek anno? (Gonosz álarca, rosalinda )

Figyelt kérdés
febr. 20. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első szerelem, sonadoras, te vagy az életem, vad angyal, csacska angyal, csajok szilikon ez lesz a paradicsom, második élet, második esély, paula és paulina, marimar, esmeralda. Amúgy thaliatól, natalia oreirotól vagy gabriela spanictól szinte mindent néztem amit adtak a tvben :D
febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hajjaj, sokat. Esmeralda, Marimar, Rosalinda, P&P, Sonadoras, Szeretni bolondulásig, Maria, Vad angyal, Te vagy az életem, Ördögi kör, A bosszú álarca, Több mint testőr, Második esély, Vad szív, Vadmacska, Emperatriz, Mindörökké szerelem, A Szerelem diadala, A végzet hatalma, A kertész lánya, A szenvedélyek lángjai , Árva angyal, Ruby az elbűvölő szörnyeteg

De mai napig szoktam nézni őket egyébként, amit csak tudok felírom, megvárom míg lemegy a tvben és egyben ledarálom, napi több résszel. esténként.

Derült égből apa, Ruby visszatér, Az én bűnöm, Utolsó vérig, Pillantásod nélkül, Tiéd az életem, Viharos szívek, Del monte Örökösök, Alicia új élete, Háborgó szívek, A gazdagság ára, Válaszutak,

Jelenleg a Szerelmek Caboban sorit ( is) nézem.

febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én régebben nem néztem ilyen sorozatokat, mert baromságnak tartottam őket, de aztán kb 4 éve rákaptam egy török sorozatra, és azzal együtt a mexikóiakara is (de nagyon :D). Amiket eddig láttam: Csajok, szilikon, ez lesz a Paradicsom, A bosszú álarca, Marimar, María, A sors keze, A vipera, Elcserélt élet, Háborgó szívek, Rosalinda, A mostoha, Sonadoras, A gazdagság ára, Leona bosszúja (ez jelenleg a kedvencem). Törökből is láttam már legalább ennyit, de egyszerűen nem tudom megunni őket.
febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jaaajjj de nagyon köszönöm ezeket a sok sorozatokat!

Van amiket már láttam, de van amiket még nem :) szuper lesz :)

Köszönöm!

A Leon bosszuját néztem, de sehol nem találom fent neten :/

febr. 21. 16:18
 5/13 anonim ***** válasza:
4. Sorozatbaráton fent van. Ha van fiókod meg tudod nézni.
febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oh sajnos nekem olyanom nincs :/ regisztrálni kell az oldalra vqgy az ,hogy működik?
febr. 21. 16:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi.

Igen, regisztrációhoz kötött a használat, de sajnos már nem osztanak hozzá meghívókat több éve, nem sok felhasználónak van.

Nekem szerencsém volt vele, mert még 2012ben, az oldal indulása után 3 hónappal találtam rá az oldalra és regisztráltam, akkor még nem volt meghívós. 2016ban lett. Aztán 2-3 éve már a meghívókat sem kapnak a felhasználók. Sok volt a szabályszegés az új tagok között.

febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Oh ezt sajnálattal olvasom :(

Pedig jó lett volna valahogy használni az oldalt!

De köszönöm a válaszodat :)

febr. 21. 17:26
 9/13 anonim ***** válasza:
A Videa-n is fent van a sorozat (a Leona bosszúja)
febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor azt ott megnezem ,sok mindent nézek videan :) köszi!
febr. 21. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!