Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki milyen filmet /sorozatot néz?

Ki milyen filmet /sorozatot néz?

Figyelt kérdés
febr. 25. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Film.

Legutóbb az egyenesen át-at néztem, sorozat, Agymenők.

Anime csak is a dragon ball.

Ma a halálos iramban 10-et fogom.

febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Dél-koreai filmek és sorozatok. A legjobbak szerintem, Hollywood már nagyon régen elásta magát, több 100-ból 1-2, ami értékelhető hollywoodi produkció.
febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sorozat: Dokik, Doki, A nevem Earl, ALF.

Film: pl.: Lesz ez még így sem.

febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek a 2-es válasz adóval, én is főleg Ázsiai sorozatokat nézek.

Legutóbb a Marry my husband. Koreai sorit néztem végig ☺️

febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
59%

Legutóbb az Attack on Titan-t néztem végig. Jelenleg éppen keresgélek, hogy mit lehetne majd nézni. Közben pedig a True Detective s04-et nézem, de az ugye nem valami hosszú.


(Azt viszont soha nem értettem, hogy lehet olyan banális baromságokat szeretni amiben minden karakter egy utolsó buta kretén, mint "A nevem Earl"-ban. Én az ilyenektől egyszerűen rosszul tudok lenni. Alapból nem szeretem a buta embereket sem. Valaki leírhatná, hogy mi szerethető van az ilyen jellegű filmekben/sorozatokban. Ugyanúgy utálom a Dumb és Dumber-t is és az összes hasonló ilyet.)

febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

A törvény nevében című sorozatot most darálom.


Matthew McConaughey

Woody Harrelson

Michelle Monagan

Alexandra Daddario


Meg még egy csomó érdekes arc van benne. Kicsit vontatott, de nekem nagyon bejön.

febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Férjek gyöngye

Jóbarátok

Jim szerint a világ

Ezek a sorozatok.

Filmek közül annyit nézek, hogy nem lenne elég hely leírni. Mindenfélét. :)

febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sorozatokból főként koreait nézek, de néha szoktam Jóbarátokat és Agymenőket. Meg nagy kedvencem a Ninjago. (nem gyerekes, rengeteg az olyan jelenet, amit egy gyerek nem ért meg)


Filmek közül pedig főként az akció filmek érdekelnek, de néha a romantikusak is.

febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Filmeket nem igazán szokásom nézni, ha mégis, akkor szinte mindenfélét. Utoljára, tavaly ősszel láttam egyet, pont a FNaF filmjét.

Sorozatokból jelenleg a Manifest -et nézem (még nem láttam végig), elvétve a Brooklyn 99-t, Agymenőket, és az "Így jártam anyátokkal"-t. A "Feltöltés"-sel is szemezek, de annyi időm most nincs is, illetve a Manifest-et lenne jó előtte befejezni, abból már úgysincs vissza sok, talán másfél évad.

febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ciki, nem ciki, én főként mexikói és török sorozatokat szoktam nézni, filmeket annyira nem szeretem
febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!