Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés
Fiatalok vannak benne, talán egy táborban. Két lány pókerezik, és fogadást kötnek. A vesztesnek meztelenül meg kell fürdenie kint este a vízben (talán tóban). A vesztes lány leveszi a ruháit és bemegy a vízbe. Közben elviszik a ruháit és utána nem tud felöltözni.

febr. 25. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok filmben van hasonló jelenet, de ami nekem eszembe jutott, az ez:

[link]

kb 15 percnél

febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Júj, igen, azaz, ezt egyből tudtam volna én is, életemben eddig vagy 8x láttam a teljes filmet, örök kedvenc filmjeim egyike! :)

Lindsay Lohan színészi karrierjének legelső filmje.

febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez az a film amit kerestem.


Amúgy ezen a filmen kívül milyen filmekban van hasonló jelenet?

febr. 25. 22:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szüzet szüntess, de ott a srác ruháit viszi el a csaj.
febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg azt jobban szeretem, amikor a csajnak viszik el a ruháit. :)
febr. 25. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

és ez hányszor megtörtént és történik táborokban :XD

magam is szembesültem vele, hogy a srác jött vissza a campingbe, egy szál semmiben, takargatni próbálta a farkát, és ugyanezt mondta. ellopták a ruháit a haverok, amolyan szivatás volt.

febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Apád-anyád idejöjjön!
febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. válaszoló, az első válaszoló már megírta. Rákattintottam a linkre, megnéztem azt a jelenetet a filmben és arról van szó.
febr. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!