Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Érdemes megnézni a Dűne:...

Érdemes megnézni a Dűne: Második részt?

Figyelt kérdés

febr. 28. 23:18
 1/9 anonim válasza:
89%

Ha láttad az elsőt és emlékszel is rá akkor igen.


Én próbálom az ilyen filmeknél a szellősebb időpontokban megnézni, már ha van... Mert a sok "drámai" de látványos jelenetkor qrvára zavar amikor értetlenkednek mellettem. :)

febr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy az első válaszadó már leírta: abban az esetben ha már láttad az 1. részt, és akár tetszett is, nézd meg ezt is. Egyfelől ez egy giga nagy látványmozi sztárdömpinggel, másfelől, nem hinném hogy egy jegy árát bánnád, akkor is ha netán nem tetszik.
febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen!
febr. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az első se tetszett. 40 perc után feladtam.


Nekem a Dűne világból a 2000-es évek eleji 6 részes feldolgozás tetszett. Nálam az a top1.

febr. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

A David Linch félét imádtam, de aki nem olvasta a könyvet annak nem volt érthető.

A mini sorozat egy buta akciófilmet csinált belőle, ott teljesen elveszett a lényeg.

Ez a mostani jól eltalálta az egyensúlyt az akció és a filozófikus mondanivaló között. Szerintem jól sikerült.

febr. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PMC Wagner ***** válasza:
74%

Az első rész engem nem fogott meg bár tudom hogy egy felvezető rész akart az lenni de nem sikerült megértenem miről is van szó a film első harmada elkezdi magyarazni de ez félbemaradt és inkabb átváltott kalandfilmbe.


Ettől függetlenül meg fogom nézni a második részt amint alkalmam van rá

febr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Én biztosan megnézem. 14 évesen kezdtem el olvasni. Az összes részt elolvastam. Kedvenc könyvsorozatom.

A korábbi filmes változatok borzalmasak voltak. Minden szempontból.

Ez az első, ami tetszett. Végre sikerült normális képi világot és hangulatot teremteni.

febr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5.

A mini sorozat mint buta akciófilm?

Pont hogy a minisorozat mutatta be a dűne lényegét.

Hogy a messiás dolog csak egy előkészített felvett szerep és át van vágva minden fremen, azért hogy Paul elérje a célját.

Míg a lincs verzióban Paul igazi messiás.

márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kupicalajos ***** válasza:
én 3 hét múlva érek csak rá felmenni pestre, Imaxban nézni. Remélem játszák még annyi idő elteltével!
márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!