Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatot nézed mostans...

Melyik sorozatot nézed mostanság, és csak angolt, amerikait vagy egyebeket is szeretsz?

Figyelt kérdés
márc. 1. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én legjobban a mexikói és török sorozatokat szeretem (tudom, milyen ciki stb), de van pár amcsi is amit imádok, pl a Szívek szállodája, Modern család, A semmi közepén, Agymenők, Szex és New York, Jóbarátok (bár ezt nem láttam teljesen)
márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tokyo vice sorozat első évadját fejeztem be épp, és valószínű a második évadot már nem fogom megnézni, eléggé vontatott volt számomra, és sok olyan szál volt benne amire egyáltalán nem voltam kíváncsi, de attól még befejeztem adva neki egy esélyt hátha megjön a második évadhoz a kedvem, de nem :/


amúgy főként amerikai sorozatokat nézek, néha ha nagyon hájpolnak valamit és nem amerikai akkor arra is rá nézek, de ez ritkább

márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!