Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy egy filmet a második megtekintés után jobban élveztetek, mint első alkalommal?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor melyik volt az?


Egyébként azért kérdezem, mert a hétvégén néztem meg a Dűne 2. részét, és imádtam az elsőt, illetve nagyon le tud kötni a zsáner, ez mégsem jött át annyira. Igaz, voltak kizökkentő tényezők, és még így is élveztem, de kicsit csalódtam magamban. Talán túlságosan is felhype-oltam magam előtte, nem tudom...

Persze elismerem, hogy egy remekmű, és szeretném imádni, de nem adta át azt a hatalmas mozis élményt, amit vártam.


Tapasztalatok?



márc. 5. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Éhezők viadala 2

Star Wars Episode 8

márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 PMC Wagner ***** válasza:
Mátrix
márc. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb filmek ilyenek.

Harcosok klubja

Mátrix

Szárnyas fejvadász

Forrest Gump

Stb

márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És mennyi idővel az első megtekintés után néztétek meg újra?
márc. 6. 13:35
 5/7 PMC Wagner ***** válasza:
Én a mátrixot 20 évvel később
márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszélnünk kell Kevinről. Elsőre borzasztóan unalmas, vontatott eleje volt, nem is értettem miről szólt. Egy fórumon találtam rá, hogy kitárgyalják és felkeltette az érdeklődésemet. Újranéztem és azóta is rengetegszer.
márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most jövök a Dűne 2 második megnézéséről. Elsőre csalódás volt, mert nyilván a hibák, változtatások, hiányosságok tűntek fel elsőre, és jobban zavartak, semmint, hogy élvezni tudjam, miután az első rész számomra közel hibátlan volt. Most másodszori nézésre, hogy már tudtam, mit várjak, jobban tudtam koncentrálni a film erősségeire, és most odáig voltam érte. Jó film ez, nem hibátlan, de így is kiemelkedő, értékes alkotás, pláne a mai filmek között.
márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!