Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi volt 1990-es években...

Mennyi volt 1990-es években az HBO havidíja?

Figyelt kérdés
márc. 6. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
A 90-es években szerintem jellemzőbb volt, hogy X ezer Ft-ért egy tv-rádióműszerész szakember által gyártott analóg HBO szűrőt/dekódert vettél, ami hm, az "okos módszer" volt. Egyszer fizettél sokat, onnantól ingyen volt az HBO.
márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Pàr ezer Ft ami anno soknak számìtott és ezért dekódoltak
márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát oké, de mennyi az a pár ezer? 😃

Amúgy emlékszem rá, hogy lehetett venni dekódolót 🤣

márc. 6. 11:39
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog mert nem tudom. Soha nem fizettünk, vettünk egy dekóderd. Évekig tudtuk használni, utána lett a rendszer csillagpontos.
márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Átlag pénztárca mellett luxuskiadásnak számított.

Úgy eleve a telefon, TV, stb. mindenféle kommunikációs eszköz jóval költségesebb volt a korabeli fizetésekhez viszonyítva, mint manapság. Úgy képzeld el, mintha most havi 15-20 ezer forintot kellene költened egy kb. tizenöt csatornából álló kábeltévé-csomagra, és még erre kéne ráperkálnod havi 5-10 ezret a HBO-ért.

márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tudom, a 90-es években még nem is volt bárki számára elérhető az HBO. Pl. Budapesten belül csak 2 kerületben volt elérhető, és speciális antenna kellett hozzá. De ezt nekem csak mesélték, akkor még kicsi voltam.
márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 de miért szàmìt ez? :D Megkérdezem ősöket komolyan :D
márc. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg érdekel, mert biztos drága volt, mert az osztályban egy embernek volt vagyis a szülőknek 😁
márc. 6. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na megkérdeztem. 1800 Ft volt a havidíj és 2-3000-ért kaptál dekódert
márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Király vagy ❤️
márc. 6. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!