Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Veletek is ez a helyzet ilyenkor?

Veletek is ez a helyzet ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nos, én mivel még itthon lakom esténként mikor nincs programom csatlakozom a szüleimhez a nappaliba tévézni egy órára általában. Gyerekkorom óta ezt csináljuk, mivel nekünk csak a nappaliban van egy tévé.

Na most az a kellemetlen szitu, nem is értem ezidáig hogy nem tűnt fel, ennyi éven át, hogy akármilyen filmben éppen elkezdődik egy szexjelenet, de akár egy rövid csókolózós jelenet, én annyira zavarba jövök, hogy random dolgokról kezdek el beszélni hangosan, de össze vissza igazából a zavarba jövetelem miatt és egyszerűen ezzel nem tudok mit kezdeni, valahogy ki nem állom a kínos csöndet amíg megy a nyögés meg a cuppogás, természetesen a szüleim előtt. Érdekesség, hogy ez csak velük van. Amikor a barátomnál alszok és filmezünk, vele egyenesen várom, hogy jöjjön már egy romantikus jelenet és semmi kellemetlenség és frusztráció nincs bennem, sőt még jobb érzés fog el. Ezzel ti is így vagytok, vagy nekem van bajom, hogy nem tudom elengedni magam a szüleim előtt? De tényleg, nem csak szexjelenetben, bármilyen páros jelenetben, bármilyen intim jelenetben, ha csak két személy mélyen egymás szemébe néz a filmben, engem az is zavarba hoz a szüleim előtt.

18/L



márc. 9. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Töl normális, hogy az embernek kínos erotikus vagy hasonló dolgot nézni a szüleivel
márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ott lehet kínos, ahol a szexualitás tabusítva van. Nem beszélnek róla, nem is találnak közös hangot ahol ezt természetesen meg lehet beszélni, emiatt valószínűleg a felvilágosítás sem a szülők által történt meg, és mindenki feszeng az ilyen témáknál. Esetleg még mindig gyerekként vagy kezelve, és nem fogadják el vagy nehezen fogadják el, hogy felnőttél és már te is aktív szexuális életet élsz (vagy nem tudják, és benned ez is egy stresszfaktor, hogy nincs kibeszélve, mintha titkolni kellene).
márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebbe belemagyarázni semmit, normális. A fiam ugyanezt csinálja. Amikor kisebb volt, még fújjogott is, pedig nincs elnyomva, meg tabuk, ilyesmi.
márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
nálunk mikor még így együtt néztük családdal filmet, ilyenkor síri kuss volt...némaság.
márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabor49 ***** válasza:
0%
veled se tvz nek elrontod az élményt 50/f
márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már attól is iszonyúan zavarba jöttem, amikor hangosan olvastam fel a nagymamámnak a Tom Sawyer-t-vagy a Huckleberry Finn volt, már nem emlékszem-és a fiú azt mondta a lánynak(talán Becky-nek hívták), hogy szeretlek. :D :D
márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megnyugodtam akkor, ha más is így van vele. Egyébként nem volt baj anno a felvilágosítással sem, mindig nyíltan beszélünk ezekről a dolgokról ha felhozódik valamilyen úton-módon, de valahogy más a helyzet, ha vizualizálni is kell. :D
márc. 11. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!