Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Paranormal...

Mi a véleményetek a Paranormal Activity első és második részéről?

Figyelt kérdés
Azt tudjátok,hogy Pécsett játszák már(vagy fogják-e)?
2010. okt. 25. 18:49
 1/3 anonim válasza:

Én az első részen kis híján frászt kaptam!! Nagyon jó volt, ritka az olyan horror, ami zene és hangeffektek nélkül is tud ijesztő lenni...Sokak szerint a film első felében nem történt semmi, de én belesüppedtem a moziszékbe már akkor is. Mondjuk engem a hideg kiráz a megszállós, démonos filmektől..:-)

A második részre a héten megyek moziba, már alig várom:-) Remélem lesz olyan jó, mint az első. Aki már látta, annak a véleményére én is kíváncsi lennék.

Úgy tudom, még csak Pesten játsszák a 2. részt, de a port.hu-n láthatod, hogy ha adják Pécsett is. (Újabb parajelenségek címen fut)

2010. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. okt. 26. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én nem vagyok nagy horrorr filmes de ezt elkezdtem nézni... hát nem tudtam végignézni, de azért a végét megnéztem hogy végülis milyesz és hát na... :D


itthon egyedül este 11 után így szabályosan besz....m :D

2010. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!