Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Dirty...

Mi a véleményetek a Dirty Dancing filmről?

Figyelt kérdés
márc. 13. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik részre gondolsz?

Nekem mind a kettő nagyon tetszett, kultikus film, amit érdemes egyszer legalább mindenkinek megnézni. A zenék, tánc fantasztikusak. ☺️

márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
#1 nem gondol semmire, minden filmről/színeszről/zenészről felteszi ezt a kérdést. Pontokat gyűjt.
márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén, én mindig is egy túlértekelt f.snak gondoltam. Mikor először láttam még tizenéves voltam, már akkor sem tetszett. Később felnőtt fejjel adtam neki még egy esélyt, mondván biztos nem véletlen ilyen népszerű, víztiszta csak nem voltam még elég érett hozzá anno. Felnőtt fejjel is borzalmas akkor találtam.
márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi a hibákért, víztiszta=biztos, borzalmas akkor=borzalmasnak
márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Klasszikus
márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:
100%

Amúgy semmi bajom nem lenne vele, csak a 90-es évek közepén amikor hugom 12-13 éves volt, kb minden nap megnézte videóról jó egy éven keresztül.

Azóta kicsit betikkelek tőle 😁

márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak az első részét láttam. Kimondottan nem egy hű de izgalmasabb fajta film, de azért egész jó a sztori, és a végén, amikor táncolnak, és közben megy a zene (betétdal), ami mára ikonikus sláger, kellemesen hangulatos nyári film.
márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!