Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplók hanyadik...

A Vámpírnaplók hanyadik résztől/évadtól kezd érdekes lenni? Vagy végig ilyen gagyi?

Figyelt kérdés
Már elkezdtem többször, de első évad 7. résznél sose jutottam tovább

márc. 14. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig még pont hogy az első 3 évad ami erős:D aztán megy le a színvonal elég durván


nézhetsz még pár részt hátha beindul számodra, de ha nem nagyon jött be ez a stílus akkor sajnos ennyi volt, nem nagyon fog változni


Gagyi alatt mit értesz? mert én tisztában vagyok vele hogy ez inkább a romantika, dráma témájú sorozat, ha ez a két dolog nem jön be akkor nem neked való, ha akciódúsabb természet feletti sorozatot akarsz akkor ott a supernatural, grimm, teen wolf

márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végigszenvedtem, de volt pár rész amit simán át is aludtam, annyira unalmas volt egypár helyen. Nem lett tőle kevesebb ismeretem. Az utolsó évadot összecsapták, az utolsó részt meg pláne. Rohadt nagy csalódás végigszenvedni a sok részt, hátha a végén majd valami igazán jót kapsz, de szinte nincs is befejezése…
márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem eléggé bejött kb az első két évad, aztán elkezdtek random szereplők előkerülni a semmiből, meg eléggé erőltetett lett, de azért végignéztem, annyira nem tragikus ha nagyon akarod..xd
márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!