Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik Kung Fu...

Szerintetek melyik Kung Fu Panda része a legjobb?

Figyelt kérdés

márc. 29. 21:41
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
10 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Szerintem a második.

A negyediket még nem láttam, de van egy olyan érzésem hogy számomra nem érdemli meg hogy a 4. Rész legyen

márc. 29. 21:43
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem az első tetszett a legjobban, de igen a 2. is nagyon jó volt, a 3. elég gyenge lett a többihez képest :/


viszont amúgy most voltam a moziban az új 4. részen, úgy mentem oda hogy ez egy bőrlehúzás lesz, de amúgy nem !

szerintem nagyon jó volt, a harcok nem voltak olyan jók mint a 2.-ban de minden percben volt valami istentelen jó poén:D elég sokat röhögtem rajta,, sőt az egész közönség szakadt a poénokon

sztori is jó volt, érdekes volt, szóval kellemes csalódás volt, tényleg jó film lett ez a 4. is


így összesítve szerintem a 3. a leggyengébb

márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát megnéztem. egy átlagos mesének, ami nem kung fu panda, annak ugy oké. egy átlagos mese ami se nem tul jó, de rossz sem. szóval egy 10/7-es.

DE kung fu panda 4-nek, sz*r. a 3 részre nem emlékszem már annyira, de ez új biztos hogy a legrosszabb. szóval én nem tekintem ezt folytatásnak.

amit észre vettem még, hogy nagyon pörgős volt. 1 másodperc nyugi nem volt. sok fiatalos modern poén van benne.

SPOILER a végén ki sem derült hogy ki lesz az uj sárkány harcos, csak sejteni lehet hogy az a kis szürke róka lesz. bár ez se biztos.

egy szóval, nem veszitesz vele semmit ha kihagyod

ápr. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!