Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik film?

Ez melyik film?

Figyelt kérdés
Ha jól emlékszem vígjáték. Egy afgán csávóról szól, aki elmegy az USA-ba és beleszeret egy nőbe, akit azt hiszem a Bay Watch-ban látott és úgy dönt, hogy megkeresi.

ápr. 2. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Afgán helyett kazah. :)


Borat - Kazah nép nagy fehér gyermeke menni művelődni Amerika (2006, Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan)

ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh, valamiért Afgánra emlékeztem :D Köszi :)
ápr. 2. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

„beleszeret egy nőbe...”


Oké, azt még elhiszem hogy Sacha Baron Cohen-t nem tudod beazonosítani, de hogy Pamela Andersonról fogalmad sincs kicsoda, na az egy kicsit gyanús már :D

ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régen láttam már a filmet na :D
ápr. 3. 00:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 elég szar film, én pl arra nem emlékeztem hogy beleszeretett. 2000 után egyébként sem sok semmi sem készült Pamelan Andersonnal, szerintem a mai 20 évesek nem is ismerik.
ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!