Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Top 10 legerősebb varázsló a...

Top 10 legerősebb varázsló a Harry Potterben?

Figyelt kérdés
Indokoljátok is meg, hogy miért.

ápr. 3. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
tehetsegre gondolsz?
ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
varázslótehetségre mármint?
ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dumbledore, Voldemort, Lupin, Piton, Rémszem, Mcgalagony, Hermione, Bellatrix, Kingsley, és ez fura de az utolsó legyen Lilly Evans
ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Varázserőre gondolok.


Az én listám:


1. Dumbledore

2. Voldemort

3. Grindelwald

4. Piton

5. McGalagony

6. Rémszem

7. Lupin

8. Bellatrix

9. Flitwick

10. James/Lily

ápr. 4. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Dumbledor (a könyvben többször is megemlítik hatalmas erejét, tőle még Voldemort is fél)

2. Voldemort (mind a tiltott, mind a legális mágiát nagyon jól tudja alkalmazni)

3. McGalagony prof. (az átváltoztatástan nagyon sok erőre utal, a 7. részben, is kiderül varázslótudása)

4. (ahoz, hogy valaki Voldemort jobbkeze legyen, profi mágiatudást, és nagy állóképességet igényel)

5. Rémszem Mordon (az egyik legerősebb auror)

6. Piton (nem csak a bájitalokhoz, a mágiához is ért, bár McGalagonyt nem győzte le)

7. Sirius Black (tudom, ez kicsit furcsa, de az animágia sok erőt igényel, nem is beszélve az 5. rész végén mutatott párbajtudásáról)

8. Kingsley (ő egy erősebb auror, csak azért nem kerül előrébb, hatásos varázsigéket tud)

9. Lupin (jó tanár volt a Roxfortban, és ő egy közép-erős auror)

10. James/Lily Potter (kell ahoz egy erő, hogy szembeszáljanak Voldemorttal.


Ez az én listám. Előre is elnézést az esetleges rossz helyesírásért.

Az indoklást zárójelben írtam.

ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!