Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz valaha két pasi meg egy...

Lesz valaha két pasi meg egy kicsi reboot?

Figyelt kérdés
olvastam egy cikket, de nem akarnak újra Charlie Sheenel dolgozni.

ápr. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi hír nincs erről hogy lesz, de gondolom idővel csak felhozzák, kitudja.


Amúgy ja volt hír erről így 1-2 hónappal ezelőtt, hogy Charlie Sheen folytatni akarja a sorozatot, de a készítők ahogy te is írtad, nem akarnak vele dolgozni, anno ezért is rúgták ki a sorozatból, drogozott meg alkoholizált elég durván, úgy ment melóba, vagy megse jelent, vagy részegen jelent meg, ezért kirúgták.


A poén az, hogy miután kirúgták a két pasiból, pár évvel később lett a Nyugi Charlie / Anger Management sorozat, amit végül elkaszáltak 2 évad után, és megint ! megint azért mert a Charlie Sheen alkeszkodott és nem bírtak vele.

ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem hiszem, hogy lenne. De ha mégis lenne valamilyen felállásban, Charlie Sheen nélkül egy fabatkát se fog érni.
ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
56%
12 évad után minek.
ápr. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hogy hogy minek? azért, mert imádtuk Charlie Sheent látni, megérdemelné hogy vissza jöjjön, de senki nem akar vele dolgozni. így nincs rá sok esély.
ápr. 6. 10:57
 5/6 anonim ***** válasza:

pont hogy nem érdemelné meg, magasról leszarta a produkciókat amiket készített, de ennek ellenére én is örülnék ha lenne két pasi folytatás Charlie-val


még azt is el tudom képzelni hogy kezd kifogyni a pénzből azért akart folytatást, ha megnézed az IMDB-t eléggé szűkölködik a szerepekben

ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sheen azt nyilatkozta hogy megbánta amit tett, szó szerintem nem csak a pénz miatt tenné.
ápr. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!