Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Good Will Hunting című film...

Good Will Hunting című film kinek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Az emberek által már sokszor emlegetett filmet nemrégiben megtekintettem én is. Elsőnek azt hittem, hogy egy csávóról fog szólni aki nagyon penge és a film végére valami nagy matematikus lesz. Hát tévedtem. Will nagyon hasonló, mint a többi fiatal, jár sörözni, csajozni meg minden, de a tudását nem akarja felhasználni arra, hogy híres matematikus legyen. Az iskola tanára elküldi egy régi barátjához Willt egy beszélgetésre, hátha ő meg tudja változtatni a makacs Willt és matematikus pályába kezdene. Ezeken az "órákon" amikor Will végülis terápián van rengeteg elgondolkodtató dolgot fogalmaznak meg, amikre érdemes odafigyelni. Matematika mellett szó esik a házasságról és egyéb más dolgokról, blah, blah, blah. Aki nem nézte meg a filmet annak elég ennyi előzetes a tartalmáról.


Szóval, aki látta, annak hogy tetszett? Engem megdöbbentett Will jól megírt "okos, de mégis lókötő" személyisége, és maga a film rejtett utalásai is



#film #kritika #1992 #ajánló #Goodwillhunting
ápr. 10. 19:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!