Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sok Star Warsos amikor a...

Sok Star Warsos amikor a Biroldalom visszavágra vérbeli SW filmként hivatkoznak, akkor ezt mire mondják és az előzmény trilógiát miért nem szeretik sokan?

Figyelt kérdés

És persze sok ember szerint ezért és több dolog miatt is a Biroldalom visszavág a kedvenc. Nem mondom azt, hogy rossz film volt mert voltak benne jó dolgok pl Hoth csata, Yoda erőedzései, Bespini csata, stb. De vannak benne unalmas részek is tehát nem lesz a kedvenc. Sőt én kimerem jelenteni, hogy ebből a trilógiából szerintem a Jedi visszatér a legjobb rész majd ezt követi az új remény. Mi érthető akkor azon a kijelentésen, hogy igazi, vérbeli Star Wars film?


De én személy szerint az előzmény trilógia részeit szeretem a legjobban. Azért mert ott rengeteg új fajt ismerünk, jedit és sithet ismerünk meg és ezek életmódjait, tetszik a droid és a klón sereg is és az is, hogy itt színesebbé tették ezeket a seregeket, hajókat is. Nem úgy mint a birodalomban ugyanazok a kinézetű katonák és hajók voltak szinte csak. Láthattunk új világokat és jó karaktereket is újonnan, volt jedi rend igaz, hogy küldetésekben itt is általában 1 max 2 jedi volt csak. De a Corusant és a többi jedi külön jelenléte is feldobta a filmet. A Geonosisi csata meg kimondottan élvezetes volt. A Baljós Árnyakban viszont volt néhány elhanyagolható negatívum. Jar Jart nem tudom ide sorolni mert az összes trilógiában volt idegőrlő karakter. De Pl Qui Gon és Maul hamar kiiktatása. Maul ő szimplán állat volt, Qui Gon karaktere pedig szerintem a legjobb Jedi karaktert mutatja be. Bár Qui Gon halála kellett a fórgatókönyvbe. Mault meg én nekem elég, hogy a Clone Warba benne lehet. De a Sithek Bosszújában Obi Wan karaktere is szerethető lett.


Viszont az új trilógia pedig nekem nem jön be. Pontosan azért nem amiket az előzmény trilógia jóvá tett. Unalmasabbnál-unalmasabb karakterek. Han Solo aki ugyanúgy érdekes de ő ugye az Ébredő erő végén meg hal, talán még Kylo Ren is jó nagyon kicsit Revan beütése van. Szinte megint csak ugyanolyan ellenfelek és járművek mint az eredetiben. Ha már követik ezt a vonalat akkor legalább kicsit klón katonásabbá tették volna őket. A Sith Tropperek jók voltak, de őket alig láthattuk a 9. Részben sem. Illetve az, hogy Anakin nem jelenik meg erőszellemként, meghal a végén Ben Solo és megint Sidioust hozzák vissza mint, hogy valami régebbi csak legendákban szereplő vagy új fő gonoszt hoztak volna be az megint no comment kategória. Mintha a Jedi visszatér remake változatát láttam volna. Legalább maradt volna akkor Snoke. Ebből a trilógiából még mindig az utolsó jedi a legvállalhatóbb nekem. Pedig azt érte a legtöbb kritika.

Disney egyetlen normális Sw filmet tudott eddig szerintem még csak kiadni, az pedig a Solo film volt. Ami nem tetszik az egész Sw univerzumban az az, hogy mindegyik trilógiában van egy idegszedő karakter. Előzményben Jar Jar (még mindig a legvállalhatóbb és szerencsére csak az elsőben van jelen), Eredetiben 3-CPO, Folytatásban Rose Tico

Én pedig arra a filmre mondanám azt, hogy igazi Star Wars film ami a régi jedi és sith konfliktusokat mutatja be. És nekem a star wars tetszés sorrend szerint ilyen.

1. Baljós Árnyak

2. Sithek bosszúja

3. Jedi visszatér

4. Solo

5. Klónok támadása

6. Új remény

7. Utolsó jedik

8. Birodalom visszavág

9. Skywalker Kora

10. Zsivány 1

11. Ébredő erő


23/F



ápr. 12. 21:17
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Solo +1

Trilogia legyen belole

idegszedo? Nme inkabb vicces?

nekem pont hogy tetszett jarjar jelenetei

3po r2d2 jelenetei is

pont hogy az 789ujakban mar egyre kevesebbszer kevesbe aterezheto jelentosegut tesznek, regiekben ott volt az erzes hogy rajtuk mulott az eletuk, sot maganak a lazadasnak a gyozelme, nelkulozhetetlenseguk

789ben eroltetett mar csak inkabb bar 78ra nem igazan emlekszem mivel eleg turhetok voltak azokat nem neztem ujra joregen csak 9et hogy megtetszen turheto szintig


Rose Tico? Micsinalt? jo hogy nem igazan szep es nem igazan emlekszem jeleneteire

melekszereplo ennyi

vicceskedik mint jarjar/3po vagyis te megkozelitesedben idegeid orli?

ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

*melekszereplo


Ezzel arra celoztam hogy a robotparos 3por2d2 az foszereplo volt a 123456 ban es papiron 789ben is de ott nem erzodik

mig jarjar is foszereplonek szamittott valamennyire

Rose az milyen szinten az? csinal valami hostetet 78ban? mert tenyleg nem emlekszem


Solo ban is a robot nagyon jo es az is foszereplo es vicces

a lenyge pont az ezeknek hogy emberi robotok, erzeseik, lelkuk van

ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!