Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok! Mit ez a gyümölcsle...

Jóbarátok! Mit ez a gyümölcsleves incidens?

Figyelt kérdés

[link]


Mire utalnak a cikkben? Láttam azt a részt, de azzal mire utalnak szexuálisan? Mármint a gyümölcsleves jelenetet nem értettem, hogy azzal mire céloznak szexuálisan?



ápr. 14. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt korábban (talán ezek szerint a 2. évadban) egy jelenet, amikor Ross és Rachel először feküdtek le egymással abban a múzeumban, ahol Ross dolgozik. Fekve smároltak, amikor Rachel azt hitte, hogy Ross idő előtt elsült, de aztán kiderült, hogy csak a gyümölcslé ömlött ki, és annak a nedvességét érezte. Erre utaltak vissza később a 4. évadban.
ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először a paradicsomleves ugrott be.


Vagy húsleves?

ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem, de ha nem történt meg, akkor miért mondja ezt neki szakításnál?


„Ez NEM olyan gyakori, és NEM történik meg minden sráccal, szóval igen is nagy dolog!”

ápr. 14. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 de ő azt hitte hogy megtörtént, számára is a 4. évadban derült ki az igazság.
ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehát már a második évedban is mondta neki, hogy csak a gyümölcslére feküdt rá
ápr. 15. 00:27
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 na jó, majd visszanézem, mert bár most néztem nemrég, kicsit összezavartál. :)
ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt viszont hozzá kell tenni hogy az ilyen Joy szintű lapok simán hozhatnak téves következetéseket.
ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már én is összezavarodtam.
ápr. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!