Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek jobb lesz az...

Szerintetek jobb lesz az Agymanók 2. animációs film az előzőnél? Van egy olyan megérzésem, hogy ez film is úgy fog jári, mint a Jégvarázs 2. (Egyszerűen: Kukába fog landolni), mert a mostani angol intrói nagyon betegek.

Figyelt kérdés
Nekem az sem tetszik, hogy rengeteg angol influenszer vagy konteós Riley-t bisexuális kategóriába sorolja.

#bánat #derű #Riley #Agymanók2 #Inside out2
ápr. 20. 07:09
A kérdező szavazást indított:
Szerintem jobb lesz, mint az Agyanók első része.
Szerintem el fogják rontani a filmet, mert...
Nem tudom. Majd kiderül
Nem érdekel a film sem, és a kérdés sem.
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem az 1. rész sem volt annyira rettenetesen nagy szám. Elhibazottnak tartom azt a csalingázást a gyerek szervezetében. Olyat hogy valaki valami véletlen folytán elkeveredik és haza kell találnia, láttuk már számtalanszor. Sokkal inkább a külvilággal való kapcsolatra kellett volna koncentrálnia a történetnek.


Nekem a lelki ismeretek sokkal jobbam tetszett.

ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
75%
Szerintem túl sok lesz az agymanó, elég lett volna az eredeti néhány. De majd meglátjuk :)
ápr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól tartok b*zi lesz a lány, milyen érdekes hogy nem egy fiú lesz az... Ha bzi lesz, meg sem mutatom egy gyereknek sem ezt a mesét.

Sajnos a valóságban is ilyenek a lányok már, fiatalok, és még ez rá tenne egy lapáttal. Lányoknál valamiért nagyon erőltetik ezt a bziságot.

ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!