Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars ki nyerne ha ezek...

Star Wars ki nyerne ha ezek az alábbi személyek párbajoznának egymás ellen?

Figyelt kérdés

Hogyha összesítjük e szereplők párbaj tudását és erőszintjét is egy harcban. Mert szerepelnek itt olyan személyek is mint pl Nihilus, Vitiate, Naga Sadow akik irreálisan nagy erővel rendelkeztek viszont ha valaki jobban tudott párbajozni náluk akkor befoghatóak lehettek, de volt közöttük olyan is aki ezek mellett párbajozásban is nagy falat lenne. Meg ellenben vannak a nagyon jó párbajosok mint pl Darth Vader viszont őket meg ellenben pont az erővel lehet le tarolni. Bár Obi Wan a Sithek bosszújában csak azért győzött mert Vader hibázott és túl agresszív volt. Mellékesen pedig a forgatókönyv így kívánta. De Vader vagy Ludo Kreesh is olyan sithek voltak akiknél a kevés olyan személy volt legalábbis a maguk idejében aki annyira felül tudja őket múlni akármiben is.


1. Naga Sadow vs Darth Vitiate

2. Kylo Ren vs Darth Caedus

3. Ludo Kreesh vs Revan

4. Kylo Ren vs Darth Tyranus (Dooku)

5. Karness Muur vs Rey (9. Rész végén levő Rey)

6. Darth Plagueis vs Darth Andeddu

7. Luke Skywalker vs Naga Sadow

8. Darth Malak vs Darth Malgus

9. Darth Vader vs Tulak Hord

10. Ludo Kreesh vs Nihilus

11. Darth Malak vs Darth Sion

12. Darth Nox vs Revan

13. Darth Caedus vs Obi Wan Kenobi

14. Snoke vs Darth Cognus

15. Darth Bane vs Scourge

16. Revan vs Nihilus


Na igen a legutolsó pl nem kellene, hogy kérdés legyen ha a legendákba benne lenne az, hogy Revan és Malak találkozik Nihilussal és persze Sionnal is. Mondjuk Malak nem állt vissza a világos oldalra szóval ő max előtte jedi korában tudott volna megküzdeni velük, de tudjuk, hogy Darth Nihilus pl a Mandalóron épp Revanék miatt vált erő érzékennyé és utána nem sok idő múlva csinált Vitiate sithet Malakból bár jediként is erős volt. De sithként is harcolhattak volna egymás ellen a hatalomért. És igen, mivel nagyon hasonló karakterek szerintem jobban nézett volna ki az, hogyha Meetra mellett Revan küzdött volna meg velük. Bár amikor erejük teljében voltak ezek a sithek akkor Meetra kevés volt hozzájuk csak utána tudta őket legyőzni miután gyengültek ugye. De Revan azért erősebb volt mint Meetra.

Meg tudom, hogy felesleges boncolgatni de arra is kíváncsi vagyok, hogy pl Vectivus ugye a sith aki nem harcolt, nem volt gonosz ő milyen szinten lenne ezekhez a karakterekhez képest?



máj. 1. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Lol
máj. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Gyakorlatilag szinte minden esetben bármelyik felet ki lehetne hozni győztesnek, csak az író igényeitől függene a dolog.
máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na és szerinted én írói szempontból tettem fel a kérdést? Normális star warsosok válaszára vagyok kíváncsi akiket érdekel is a ez, ha téged nem akkor minek jöttél ide provokatívan válaszólni?
máj. 1. 23:29
 4/14 anonim ***** válasza:
#5 tulajdonképpen igazad van. akkor válaszolok a kérdésre. hosszas gondolkodás és tépelődés után arra jutottam hogy az első nyerne. mindegyik párosból az első.
máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Aha.. Majd ha megfogalmazod, hogy mit tudsz róluk és miért az első akkor elnézést kérek és korrektnek tekintem a választ.
máj. 2. 00:53
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Ki provokált? Normálisan válaszoltam.
máj. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
#5 LOOOL! :D
máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

"Na és szerinted én írói szempontból tettem fel a kérdést?"


Ööö... Az ugye megvan hogy a Star Wars egy fiktív világ, és az írók kezében a döntés, hogy ki nyeri a párbajokat?

máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen de ezek nem lettek megírva na éppen ezzel van a baj az egyik troll leírta a másik troll mostmár ugyanazzal jön ide, szintén ugyanúgy nem tudva semmit az egészről mint a többi szánalmas!
máj. 2. 11:23
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

"Na és szerinted én írói szempontból tettem fel a kérdést?"

Lényegében igen, hisz minden válasz értelemszerűen arról szól, hogy az adott válaszoló hogyan írná meg a történetet a két karakter párbajáról.

máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!