Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki számít Anakin nemezisének/l...

Ki számít Anakin nemezisének/legfőbb ellenségének Jedi képzése alatt: Dooku vagy Ventress?

Figyelt kérdés
Olyan szempontból vagyok kíváncsi erre, mint ahogy pl. Obi-Wannak volt Maul a legfőbb ellenlábasa.

máj. 16. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Dooku gróf
Assajj Ventress
mindkettő
egyik sem
más (komment)
5 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ventress okozta a kánon szerint az arcán lévő vágást, szóval egyértelműen ő.

Dooku szerintem az egész jedi rend nemizise volt, ha úgy nézzük nem értett egyet sosem a döntéseikkel, és mivel átállt a másik oldalra nem volt már választása.

Neki úgy nincs is olyan karakter, aki hasonló súlycsoportú ellenfél lenne.

Joda erősebb és tapasztaltabb volt, de rajta kívül bármelyik jedivel elbánt volna.(valóban legyőzte Anakin, de ott dolgozott benne a düh és a harag is, Dooku egy képzettebb harcos volt, sok-sok tapasztalattal)

máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anakin legfőbb ellensége a homok.
máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anakin Skywalker
máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Homok.
máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"Ventress okozta a kánon szerint az arcán lévő vágást"


Nem, a kánon szerint NEM TUDJUK, hogy kitől van. Én úgy tudom ez egy régi, Legenda képregényben szerepel (Star Wars: Republic, 71-es fejezet). Nem jelent meg a kánonban semmi, ami ezt átemelte volna, de javíts ki kérlek, ha tévednék


Amúgy Dooku volt egyértelműen Anakin nemezise a klónok háborúja alatt. Vele vívott a legtöbbször, és az megfigyelhető, hogy amíg a sorozat elején Dooku mindig könnyedén győz, a végefelé már nehezebben, sőt egyszer Anakin majdnem le is győzi őt (4. évad 18. rész). A harmadik filmben meg végleg le is győzi, szép íve van ennek.


Ventress-szel az egész sorozat alatt konkrétan 2x harcolt kb, onnantól meg, hogy Dooku elárulta Ventresst, utóbbi nem is kereste a konfrontációt a Jedikkel, és nem is úgy ér véget a történetük, hogy az egyik legyőzi a másikat

máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Clovis xD
máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Emily ***** válasza:
100%

Dooku egyértelműen, (ő vágta le a kezét) de főként mégis abból látszik, hogy kettőjük között történt az a nagy leszámolás, ha úgy tetszik visszavágó, amekynek során Anakin végzett Dookuval.


6-osnak amúgy igaza van Clovisszal, mint vetélytárssal.

máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!